Põhisisu algus

Armastatud autori pühholoogiline põnevik toob päevavalgele naabrite kiivalt varjatud saladused

28.05.2021

Mattias Edvardsson sai raamatusõpradele tuttavaks 2018. aastal, mil tema põnevusromaan „Täiesti tavaline perekond“ saavutas rahvusvahelise läbimurde. Nüüd kostitab ta lugejaid uue maiuspalaga.

“Head naabrid”  jätkab eelmise romaani põnevusttekitava ja kaasahaarava stiiliga. Psühholoogiliste põnevike kategooriasse kuuluv teos võiks sobida lugejatele, kellele pakuvad huvi krimilood, kuid pigem allasetsevate psühholoogiliste probleemide ja inimestevaheliste konfliktide vaatepunktist jälgituna. 

Teoses saab lugeja tuttavaks Micke, Bianca ja nende kahe lapsega. Perekond kolib Stockholmist rahulikku eramupiirkonda, et alustada uut elu. See paistab nende pere jaoks täiuslik.

Järk-järgult naabritega tutvudes hiilib aga ligi ebameeldivustunne ja aina enam hakkab tunduma, et kõik polegi ideaalne. Sama hoovi peal elab Jacqueline, endine fotomodell, ja tema poeg Fabian, kes ei ole päris nagu teised lapsed. Samuti elab seal Ola, kes näeb vaeva, et pärast röövkallaletungi oma tervis jälle korda saada. Lisaks veel pensionärid Gun-Britt ja Åke, kelle pilkude eest ei jää miski varjatuks.

Kui Biancale nende enda maja ees otsa sõidetakse, paistab esialgu olevat tegu traagilise õnnetusega. Aga sellal kui tema haiglas oma elu eest võitleb, süveneb politsei ja teiste hoovielanike kahtlus. Micke on alati uskunud õiglusse. Aga mis siis, kui selle võidule pääsemiseks on vaja kasutada vägivalda?

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/armastatud-autori-puhholoogiline-ponev…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!