Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Ainult Elisa Raamatus: Ann Cleevesi uues krimiromaanis teeb mõrvar surmast kunstiteose

07.05.2021

Ainult Elisa Raamatus: Ann Cleevesi uues krimiromaanis teeb mõrvar surmast kunstiteose

Kriminullide peale mõeldes kerkivad esimesena silme ette võikad roimad ja hirmuäratavalt verised sündmuspaigad, kus verd on lahmanud igasse ilmakaarde. Uues Elisa eksklusiivraamatus on mõrvad ikka sama võikad, kuid sündmuspaigad on kaunistatud kaunite õitega. Surmast kunstiteose tegemises on aga midagi eriti kõhedusttekitavat.

Ann Cleevesi uues krimiromaanis “Varjatud sügavused” asub taas tegutsema armastatud inspektor Vera Stanhope. Tegu on teleseriaalis tuntuks saanud inspektor Stanhope’i sarja kolmanda raamatuga. 

Ühel suveõhtul koju jõudes avastab Julie Armstrong, et tema poeg Luke on mõrvatud – kägistatud ja vanni pandud. Vannivee pinnal hõljuvad aasalilled. Kaunistatud mõrvapaik äratab inspektor Stanhope’i huvi. Kahjuks ei jää see juhtum ainsaks omasuguseks. Juba peagi avastatakse teine surnukeha – noor ja ilus õpetajanna Lily Marsh leitakse kaljurahnude vahelt madalast veest, temagi ümbritsetud lilledega. 

Nüüd on vaja kiiresti tegutseda, et hoida ära järgmisi kuritegusid. Mõrvatute lähedased juurdlust eriti edasi ei vii ja uurija tähelepanu liigub Lily laiba avastanud kummalisele sõpruskonnale. 

Mis see on, mis neid nelja meest ja üht naist üksteisega seob? Ja kas nad on tõepoolest nii ühtehoidvad ja siirad, nagu nad väidavad? Järk-järgult hakkavad päevavalgele kerkima varjatud inimsuhted ja kurjakuulutavad saladused. Mõrvar viibib sellal pidevalt nende keskel ja valmistub kujundama veel üht kaunist märga hauda …

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.