Põhisisu algus

Abielu, armushted, kodu loomine: saa teada, mida toob endaga 2022. aasta

27.12.2021

Igal aasta toob endaga kaasa midagi, mida ehk oskasid oodata ja salamisi lootsid. Aga kindlasti on selles ka midagi ootamatut. Ja ehk ka midagi, mida salamisi soovisid mitte juhtuvat… Läbi aegade on inimesi vaevanud uudishimu ning soov kergitada tulevikusaladustelt loori ning saada teada, milleks homme valmis olla.

Tulevikku saad pisut piiluda, kui sirvid üle 30 aasta numeroloogiaga tegelenud Timo Reinpali raamatut “Numeroloogiline prognoos 2022. Horoskoop igale inimese” (raamatu leiad SIIT). Reinpal on avaldanud, et 2022. aasta üldiselt soosib abiellumist, romantikat, uusi armusuhteid ja koduloomist. Lisaks 2022. aasta üldprognoosile saad raamatust aga ka ülevaate, milliseks kujuneb saabuv aasta just sulle personaalselt.

Olgu öeldud, et mitte kõigile ei avalda üks ja seesama aastanumber sarnast mõju. Mõnele on see mõnusalt voolav ja sujuv, teisele aga keerukas ja raskevõitu. Nii üks kui teine aga viib inimese ainult temale vajalike teadmiste ja oskuste saavutamiseni elus ja mitte midagi ei juhtu põhjuseta ega juhuslikult.

Et mõista ja osata heita pilku eesootavasse aastasse on hea tunda numeroloogiat, mida saab kasutada kui tööriista oma tuleviku uurimiseks. Raamatus on lisaks 2022. aasta üldprognoosile detailne ülevaade, milliseks kujuneb see aasta igale inimesele personaalselt. Piisab vaid sünnidaatumitest, et teada saada, mida on uuelt aastalt oodata, milliseid võimalusi see pakub, milliseid ohte tasuks vältida ja kuidas aastas peituvat potentsiaali kõige paremini oma eduks kasutada, et aasta tuleks hea ja õnnelik.

Raamatu autor Timo Reinpal on numeroloogiaga tegelenud juba alates 1987. aastast. Ta on teinud aastaprognoose telesaadetes ja ajalehtedes ning koostanud väga paljudele inimestele numeroloogilisi horoskoope. Varem on tema sulest ilmunud raamat “Numeroloogiline mandala”, mida saad lugeda Elisa Raamatust SIIT.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/abielu-armushted-kodu-loomine-saa-tead…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!