Põhisisu algus

Aastavahetus teleris: nimekaimad saated ja filmid, mida kohe või hiljem järele vaadata

31.12.2019

Igal aastal näitavad kodumaised telekanalid erisaateid ja uusi mängufilme. Elisa TV-tiim edastab endapoolsed soovitused, millistel saadetel ja filmidel silm peal tuleks hoida.

Uus aasta on kohe käes ja väsitav pühadeaeg on vaikselt möödumas. Vastu tuleb pidada veel viimane õhtu koos sõprade, pere ja lookas lauaga. Telekanalid näitavad kokkuvõtvaid ja meelelahutuslike saateid, kuid suures melus võib olla telerit keeruline jälgida. Õnneks on hiljem võimalik kõike seda järgi vaadata Elisa Elamuses.

Elisa TV tiim edastab omapoolsed telesoovitused meeldejäävaks aastalõpuks ja uue aasta alguseks.

Lotte ja kuukivi saladus, ETV2

Teisipäev 31.12.2019

Ühel ööl juhtub Leiutajatekülas midagi ootamatut – kaks salapärast tundmatut hiilivad külla ja otsivad läbi vana rännukoer Klausi kohvri. Klaus ja Lotte asuvad asja uurima. Peagi saab selgeks, et otsitakse taga kolme salapärast kuukivi, mida Klaus oma viimaselt matkalt mägedes leidis. Klaus ja Lotte otsustavad külastada Klausi rännukaaslasi, kelle kätte jäid kaks ülejäänud kivi. Varsti selgub, et leidub veel teisigi, kes ihaldavad endale kolme müstilist kuukivi.

Tujurikkuja parimad palad, ETV2

Teisipäev 31.12.2019

Kurb oli päev, kui Tujurikkuja meeskond teatas, et järgmine aastavahetus möödub ilma musta huumori ja ühiskonnakriitlise meelelahutussaateta. Õnneks ei pea aga tänavu kurvastama, sest parimad Tujurikkuja naljad on täies hiilguses uuesti eetris.

Ärapanija, ETV

Teisipäev 31.12.2019

"Ärapanija" ulatab neli abikätt, et 2019. aasta kokku võtta, teemad pulkadeks lahti võtta, siis veel natuke peale võtta ja kõige lõpuks aasta kenasti ära panna. Neli abikätt – Mart Juure parem käsi, Peeter Oja vasak käsi, Peeter Oja parem käsi ja Mart Juure vasak käsi.

Edekabel 2019, TV3

Teisipäev 31.12.2019

Mis aastavahetus see on ilma värske "Edekabelita"? Aasta kõmuliseimad saated ja värvikaimad inimesed seab ritta superparodist Henrik Normann. Vaataja näeb ennenägemata lõike teleteostest "Rannamaja", "Joel Ostrati suur õhtusöök", "Dr Vassiljev" ja mitmest teisest.

Mehed ei nuta, ETV

Kolmapäev 1.1.2020

Ülipopulaarne ja palju tsiteeritud seikluskomöödia unetutest meestest, kes tõelise sanatooriumi asemel viiakse ravile üksikule asustamata saarele. Mehed hakkavad tegutsema, et saarelt pääseda. Varsti selgub, et see on rohkem nagu poolsaare moodi saar.

Noor pensionär, ETV

Kolmapäev 1.1.2020

Ühel ilusal päeval peab täiesti noor ja elujõuline mees jätma oma ameti ning siirduma vanaduspensionile. Endine balletiartist on korraga pensionär, kes hakkab otsima uut kohta elus. Ta katsetab mitme ametiga, kuni saatus viib ta kokku üpris üleannetu noore neiuga, kellele lendurist ema juba ammu koduõpetajat otsib. Algavad sündmusterohked seiklused, mis viivad peategelase koomilistesse situatsioonidesse.

Tõde ja õigus, ETV

Kolmapäev 1.1.2020

Vargamäe uus ja järeleandmatu peremees peab võitlema raske töö, kiusliku naabri ja omaenda tõekspidamistega, et oma söötis ja vilets maa viljakaks muuta. Ja et tõde ja õigus jumala poolt mahajäetud paigas jalule seada. Lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii looduse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega. Kui elukaar jagab Andresele enam kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ning iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

Mina, Tonya, ETV2

Kolmapäev 1.1.2020

Nii parima naiskõrvalosatäitja Oscari kui ka Kuldgloobuse pälvinud ebatavaline eluloodraama 1990. aastate ühest parimast iluuisutajast Tonya Hardingust, kelle vastuoluline karjäär ja intsident tema peamise konkurendi Nancy Kerriganiga pani temast rääkima kogu maailma. Tonya Harding oli esimene ameeriklanna, kes sooritas jääl võimatuks peetud kolmekordse axel'i ja tõestas, et ka naistel on võimalik teenida kõrgeim võimalik punktisumma – 6,0. Tema ekstravagantne riietumisstiil ja uisutamisnumbri rokkiv taustamuusika oli konkurentidega võrreldes midagi niivõrd teistsugust, et Harding muutus kiiresti publiku lemmikuks, samal ajal kui konservatiivsed kohtunikud olid kitsid talle kiitust jagama.

Lotte ja kadunud lohed, ETV2

Kolmapäev 1.1.2020

Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla saabuvad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel, mille peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata ja neid ootavad ees põnevad ning ootamatud seiklused.

Prints Zamundast, TV3

Kolmapäev 1.1.2020

Pöörane komöödia Eddie Murphyga peaosas. Aafrika prints saabub New Yorki endale naist otsima. Et pruudi-kandidaatidest paremat ülevaadet saada, varjab ta oma kuninglikku päritolu ning asub tööle kohalikku hamburgerirestorani.

Kalatüdruk Dory, TV3

Kolmapäev 1.1.2020

Disney ja Pixari hoogne ning naljakas seiklus "Kalatüdruk Dory" toob tagasi puuduliku mäluga sinise Dory ning tema ustavad sõbrad Nemo ja Marlini, kes püüavad aidata oma sõpra, kui too otsib vastuseid küsimustele oma mineviku kohta. Mida ta mäletab? Kes on ta vanemad? Ja kuidas ta õppis rääkima vaalade keelt?

Kui vanem kinoklassika või erisaated on vaadatud võib sammud seada ka Elisa videolaenutusse, kus on saadaval hulganisti välis- ja kodumaiseid kassahitte. Näiteks meister Tarantino „Ükskord Hollywoodis“, Disney „Lõvikuningas“, portreefilm Eesti muusika elavast legendist „Tõnis Mägi. Vaikus valguses“ jpm.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!