Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

3 värsket hitti: suvel köidavad lugejaid isehakanud uurijad ja upsakad poissmehed

21.06.2021

3 värsket hitti: suvel köidavad lugejaid isehakanud uurijad ja upsakad poissmehed

Elisa Raamatusse on viimasel ajal lisandunud hulganisti väärt kirjandust, millest suur osa ka kiiresti lugejate seas populaarsust kogub. Nagu ikka, armastavad eestlased eelkõige krimi, kuid kõhedate kuritööde ja põnevate müsteeriumite vahele eksib vahel ka mõni romantilisem teos. Valisime välja kolm raamatut, mis väärivad kindlasti tutvustamist.

Henning Mankell “Hiinlane”

On 2006. aasta külm jaanuaripäev. Väikeses Hesjövalleni linnas on jõhkralt tapetud 18 inimest. Kui kohtunik Birgitta Roslin juhtunu kohta loeb, taipab ta ootamatult, et tal on seos pea kõigi veresauma ohvritega – ning otsustab ise juhtunusse selgust tuua.

Uurimine viib ta rännakule 1860ndate Ameerikasse, kus hiinlastest orjatööjõud ehitab lääne- ja idaranniku vahele raudteed. Kuid jäljed viivad ka tänapäeva Hiinasse, riigi kommunistliku partei ladviku juurde. Süütult ja pahaaimamatult tõmmatakse Birgitta eluohtlikku poliitilisse mängu. 

Jørn Lier Horst, Thomas Enger “Suitsukate”

Norra kahe menukaima krimikirjaniku uue krimisarja teises raamatus leiab Oslo kesklinnas aset pommiplahvatus. Ametlikult on tegu terrorirünnakuga, kuid Alexander Blix on kindel, et see on vaid suitsukate. 

Blix asub plahvatust omal käel ja ülemuse teadmata uurima, abiliseks vaid uue partner Kovic. Teda jälitab ettevõtlik noor ajakirjanik, kes jõuab ka ise jahmatava infoni, mida Blixiga jagab.

Suzanne Allain “Härra Malcolmi nimekiri”

Kõrgeauline, nägus, heal järjel ja ehk endast õige pisut liiga heal arvamusel olev härra Malcolm otsib naist. Aga mitte mingit suvalist naist, vaid sellist, kel on kõik need omadused, mille ta oma ideaalse naise omaduste nimekirja on lisanud. 

Mitte just kuigi üllatuslikult ei kanna ta otsingud mitme aasta jooksul vilja ning lootus hakkab vaikselt kaduma. Siis aga saabub linna Selina Dalton, vaesevõitu vikaari tütar. Ootamatult saab Selinale selgeks, et sõbranna on talle andnud peaosa kättemaksuplaanis, kus tema ülesandeks on härra Malcolm ära võluda ja siis tema lootused purustada. 

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.