Põhisisu algus

3 rahakotisõbralikku tahvelarvutit, mis sobivad ideaalselt ka usinatele lugejatele

08.03.2021

Telefon on Elisa Raamatu kasutamiseks suurepärane abivahend, aidates sisustada aega bussis ja arsti ukse taga. Kui aga tulekul on vaba päev, mille saab tervenisti lugemisele kulutada, ei kõla pisikese ekraani vaatamine eriti ahvatlevalt – või ei tule see kõne allagi. 

Nii tasub pilk heita tahvelarvutite maailma, mille soodsamad seadmed on muutunud järjest kättesaadavamaks. Keerulist videotöötlust need küll välja ei kannata, kuid igapäevatoimetused saavad kindlasti tehtud ja põnevad raamatud loetud – ja kui paljud meist uhkemaid funktsioone vajavadki?

Huawei Matepad T8 8 LTE 2+16 GB

Selle kaheksatollise Huawei tahvelarvuti näol on tegemist Elisa valiku odavaima tahvelarvutiga, mille hind on vaid 129 eurot.

Väike kaal ja kuni 12 tundi kestev aku teeb selle sobivaks kaaslaseks nii lastele, kelle jaoks on saadaval harivad äpid, kui ka täiskasvanutele. Tahvel sobib hästi igapäevasteks internetitoiminguteks, meilide saatmiseks ja raamatute lugemiseks.

Samsung Galaxy Tab A7 (2020) 32 GB WIFI

Hinnaskaalal üles liikudes leiame õige pea Samsung Galaxy Tabi, mille eest tuleb välja käia 249 eurot.

10,4″ suurune ekraan mahutab juba veidi rohkem ning ka väärtuslikke pilte ja dokumente mahub seadmesse kaks korda rohkem. Et meelelahutuse nautimine oleks lihtsam, on mitmed teenused, näiteks Netflix, juba tahvlisse integreeritud. 

Apple iPad 10,2 8th GEN WI-FI (2020) 32GB

Apple’i austajatel on võimalik soetada soodsaim iPad 399 euro eest. Lisavarustusena on võimalik juurde osta nii klaviatuur kui ka pliiats, mis teeb sellest mugava lahenduse õpilastele ja tudengitele. Loomulikult säilivad ka lihtsamad funktsioonid ning suur ekraan teeb lugemise ja internetis surfamise mugavaks ajaviiteks. 

Kasutades sooduskoodi TERE KEVAD on Elisa Raamatuga esimest korda liitudes kõik raamatud ja ajakirjad terve märtsikuu jooksul täiesti tasuta.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/3-rahakotisobralikku-tahvelarvutit-mis…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!