Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

3 mängu, mida saad telefonis mängida ilma internetiühenduseta

T, 07/01/2020 - 08:36

Enamik tänapäevaseid mänge nõuavad internetiühendust, mis mõnes olukorras võib aga tüütuks takistuseks osutuda. Kui oled kohas, kus parajasti Wifi ühendus või andmeside puudub, saad nende mängude peale alati kindel olla.Trials Frontier (Android/iOS)Tegu on tsiklimänguga, kus tuleb aja ja võidu peale sõita erinevatel radadel ning samal ajal trikke tehes. Esialgu tuleb hakkama saada ühe motikaga, kuid mida rohkem erinevaid võistlusi võita, seda enam suureneb ka rattapark.


Mängijad saavad osaleda erinevat tüüpi sõitudel ja oma oskusi mitut tüüpi rivaalidega proovile panna. Võistluste võitmine avab mängumaailmas uusi võimalusi ja raskemaid radu, kus oma oskusi katsetada.


Mõned mänguosad, nagu igapäevastel võistlustel osalemine ja edetabelite uuendamine, nõuavad küll internetiühendust, kuid ei sega põhiülesannete täitmist.
Hooky Crook (Android/iOS)Selles mängus tuleb sul kassist murdvargaks kehastuda ning köite abil takistusi ja vaenlasi trotsides vääriskivideni jõuda. Kokku saad ennast proovile panna 84 erineval tasemel.


Ka siin mängus ei uuene tulemuste edetabelid, kui internetiühendust parajasti ei ole, kuid seda saab mängus teha ka tagant järele.
Pocket City (Android/iOS)Tegu on sarnase mänguga nagu Sim City, kus tuleb üles ehitada ning hoolitseda enda loodud maailma eest. Siia kuulub nii pidustuste organiseerimine kui ka kuritegevusega võitlemine, et elanikke õnnelikeba hoida. Rinda tuleb pista ka erinevate looduskatastroofidega.


Mängul on tasuta ja tasuline versioon. Esimese puhul tuleb leppida reklaamidega ning vähemate mängusiseste võimalusteta, kuid nii saad järgi proovida, kas Pocket City tasuline versioon ka seda väärt on.


Allikas
Diktor.geenius.ee

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.