Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

3 legendaarset mobiilimängu, mis on kasutajad hulluks ajanud

R, 20/03/2020 - 14:30

Mõni mäng on populaarsem kui teine. Mitte lihtsalt veidi tuntum, vaid kordades suurem kui teised konkurendid. Ka telefonide peale on aja jooksul taolisi mänge tulnud ja kui soovid neid ka ise proovida, siis siit leiad kolm väga tuntud mängu.

Pokemon Go (Android/iOS)

Alustame vanimast kultusmängust siin nimekirjas ja selleks on Pokemon. Algselt ülima edu saavutanud konsoolimäng jõudis 2016. aastal ka mobiilidesse ning tegi seda suure pauguga.

Tegu on liitreaalsusel põhineva mänguga, kus peategelasena tuleb sul päris elus ringi liikudes üles leida erinevaid taskukoletisi ja neid koguda.

Kokku kogutud tegelasi saab treenida ja arendada ning siis teiste kasutajate taskukoletistega omavahel mõõtu võtta.

Fortnite

Fortnite on võitlusmäng, kus teiste mängijatega samas keskkonnas olles tuleb viimasena ellu jääda, et võit saavutada. Mängu tutvustati esmakordselt 2017. aastal ning see sai kuulsaks seetõttu, et oli pikalt saadaval eksklusiivselt ainult iOS platvormil.

Kokku on Fortnite’il mitu erinevat mängutüüpi, millest mobiilidel saab mängida “Battle Royale” ja “Creative” tüüpe. Esimene neist on ellujäämisel põhinev mäng, kus kokku on 100 erinevat mängijat. Kuigi osalemiseks saab moodustada ka meeskondi, on lõplik eesmärk ikkagi viimasena elus olla.

“Creative” mäng põhineb sarnasel stiilil nagu Minecraft, kus kasutaja saab teha kõike, mida mängumaailm võimaldab.

PUBG (Android/iOS)

Tegu on sarnase võitlusmänguga nagu Fortnite. PUBG sai kuulsaks konsoolidel ning jõudis seejärel 2018. aastal ka mobiilidele.

Ka siin tuleb mängumaailmas jagu saada teistest mängijatest, keda on mänguväljakul kokku 100. Võistelda saab üksi või meeskonnana.

Suurimad erinevused kahe vahel on mängu kujunduses, kus Fortnite on koomiksilaadse kujundusega ning PUBG realistlikum. Samuti on viimane mänguna kiirem ja nõuab kiiremat reageerimist, et surma saamist vältida.


Allikas
Diktor.geenius.ee
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.