Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

3 kuulsat arvutimängu, mida nüüd saad mobiilis mängida

R, 10/01/2020 - 08:41

Enne kui mobiilid populaarseks said, käis mängude mängimine enamasti konsoolidel ja arvutitel. Aastatega seal hittideks saanud mängud on aegamisi ka mobiilidesse, mille hulgast toome välja kolm legendaarset seeriat.The Sims Mobile (iOS/Android)Selle mängu eesmärk on üles ehitada virtuaalmaailm ning seal olevate tegelaste eest hoolt kanda. Mängus on võimalik luua tegelasi ehk Simse, kelle järgi on mäng ka nime saanud. Edasi tuleb loodud tegelaste heaolul silma peal hoida ning fantaasiamaailma edasi arendada.


The Sims tuli välja esmakordselt 2000. aastal ning seda sai esmalt mängida Windowsi platvormil. Seerias on põhimänge ilmunud 4, eraldi mobiilne versioon telefonidele ja tahvlitele nägi ilmavalgust 2018. aastal.
Grand Theft Auto (GTA) San Andreas (iOS/Android)Tegu on legendaarse seiklusmänguga, kus peategelase rollis tuleb allilma jaoks täita erinevaid ülesandeid. Need sisaldavad nii rööve, põgenemisi kui ka tagaajamisi. Erinevaid ülesandeid täites tuleb seejuures hoiduda politsei kätte sattumast.


GTA sai esimest korda arvutil mängida 1997. aastal ning siis oli tegu veel 2D mänguga, kus tegevus käis pealtvaates. Mobiilile on saadaval mitu osa, populaarseim neist on San Andreas.
XCOM: Enemy Within (iOS/Android)Tegu on strateegiamänguga, kus tuleb võidelda tulnukatega ning nende invasioon maale peatada. Mäng toimib käigupõhiselt ning pakub põnevaid väljakutseid. Siit leiab palju erinevaid missioone, vingeid relvasid ja kamaluga actionit.


Mängu esimene versioon UFO: Enemy Unknown ilmus arvutitel juba 1994. aastal ning jõudis pärast mitut järge mobiilidele 2012. aastal.


Allikas
Geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.