Põhisisu algus

3 filmi, mida vihmasel nädalavahetusel vaadata

07.05.2021

Kuigi välja on tunda kevade hõngu, pole ilmataat veel päris heldelt sooja ega päikest jagama kippunud. Aga kehvast ilmast ei tasu ennast alati häirida lasta, alati saab väljas olemise asendada tubaste tegevustega. Eelkõige on see hea aeg just filmide vaatamiseks.

“Aasia hullult rikkad”

Mõnusat vaatamist pakub romantiline komöödia „Aasia hullult rikkad“. New Yorgis elav Rachel läheb esmakordselt Singapuri, kui elukaaslase parimalt sõbralt tuleb kutse pulmapidustustest osavõtmiseks.

Reisil saab aga selgeks, et elukaaslane Nick on oma elu kohta jätnud mõningaid olulisi detaile rääkimata. Tuleb välja, et tegu on ühe Aasia rikkaima perekonna järeltulijaga ning sealkandis ühe ihaldatuima poissmehega. Ilmselgelt tekitab see kentsakaid vahejuhtumeid ning tekitab ka hõõrumist Racheli ja tema elukaaslase pereliikmete vahel.

“Õnnemängur”

Korra tuntust nautinud romaanikirjanik Jim Bennet, keda kehastab Mark Wahlberg, on kirjutamisest loobunud ning asunud ülikooli kaasaaegset kirjandust õpetama.

Mehe hasartmängusõltuvus on aga aina enam välja löömas ning kasvavad võlad teevad mehe elu keeruliseks. Elupõletajast mees peab aga ennast korralikult kokku võtma, kui soovib elu nautida äsja leitud armastusega. Kas keerulised ja riskantsed tehingud aitavad Jimi taaskord jalule või on kõik olnud asjata, vaata juba filmist.

“Nagu hunnik õnnetust”

Amy on terve oma elu teadmise järgi, et monogaamiat pole olemas. Ajakirjanikuna elatist teenides ongi ta oma elu selle põhimõtte järgi üles ehitanud ning välistanud romantilised suhted, mis ainult vaba olemist piiravad.

Sattudes lugu tegema spordiarst Aaron Connersiga, hakkab Amy aga oma veendumustes kahtlema. Tundes end mehesse armumas peab naine selgusele jõudma, kas ka tema elu võib edasi minna selle ühe ja ainsaga.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/3-filmi-mida-vihmasel-nadalavahetus…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!