Põhisisu algus

3 erinäolist soovitust: Elisa Raamatu populaarseimad teosed pakuvad nii ajaviidet kui ka uusi teadmisi

25.02.2021

Ees on ootamas selle talve viimane nädalavahetus. Ja kas on olemas paremat viisi saabuvat kevadet tervitada kui ühe mõnusa raamatu seltsis? Anname omalt poolt mõned lugemissoovitused – loomulikult sellised, mis teistele raamatusõpradele meeltmööda on olnud. 

Mõnusaks ajaviiteks

Ilukirjandusteostest tasub esmalt pilk peale visata Elisa Raamatu veebruari eksklusiivraamatutele „Baar“ ja „Ülakorruse pere“. Esimene neist jälgib täbaras olukorras juuratudengeid ning teises tulevad päevavalgele sünged perekonnasaladused. 

Klassikalise krimka austajatele võib meeldida näiteks Rootsi juhtiva kriminaalreporteri Tina Frennstedti „9. maantee“, mis on saanud inspiratsiooni tegelikest juhtumitest. Talve ära saatmiseks sobib Louise Penny „Tappev külm“, kus otsitakse mõrvarit terve külatäie vihkajate seast. 

Suhete parandamiseks

Koos kevadise looduse tärkamisega võivad tärgata ka uued suhted ning on viimane aeg parandada vanu. Sobiva meeleolu tekitamiseks sobib lugeda näiteks Mihkel Raua suhteraamatut „Võtku homme mind või saatan“, mis on hetkel populaarseimate raamatute hulgas esikohal. 

Samuti on lugejate seas austust pälvinud Esther Pereli „Erootiline intelligentsus“. Teos õpetab, kuidas säilitada kirge argielus ning äratada põnevust, ootusärevust ja iha samas suhtes, kust otsime ka turvalisust ja stabiilsust.

Enese harimiseks

Pärast pikka ja pilkast pimedust on päevad lõpuks muutumas pikemaks ning elujõud on tasapisi taastumas. Et taasleitud energia mõistlikult suunata, võib end näiteks õpetada tervislikumalt elama – selle jaoks jagab õpetussõnu Ott Kiivikas oma raamatus „Targalt toitumise ja treenimise käsiraamat“

Kui aga tunned, et peaksid alustama veidi kaugemalt ning edust ja õnnest on puudu muud kui vaid trenn, võib sobida näiteks igipopulaarne „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma“. Roland Tokko räägib raamatus, mida eduks ja õnnelikuks saamiseks teha tuleb ning annab põhiteadmised 12 tähtsamast valdkonnast, milleta edu saavutamine on väga keeruline.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/3-erinaolist-soovitust-elisa-raamatu-p…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!