Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

3 eriilmelist uut filmi, mida Elisa videolaenutusest kohe vaadata saad

R, 19/11/2021 - 09:38

Meeldigu sulle märulid, draamad või põnevikud, Elisa videolaenutusest leiab iga filmihuviline omale meelepärast sisu. Siin on valik uusi filme, mida kindlasti vaadata tasuks.“Tulilind”

Verivärske Eesti mängufilm viib meid ajas tagasi 1970ndate aastate Nõukogude Liitu, kus tõestisündinud loo põhjal räägitakse südamlik lugu armastuse otsingutest.

Filmi keskmes on reamees Sergei, kes ootab kannatamatult tsiviilellu naasmist. Viimasel hetkel saabub lennuväkke aga kartmatu lendur Roman, kellega koos hakatakse omavahelise sõpruse piire kompama.

Lisaks sellele tekib nende ja baasiülema sekretäri Luisa vahel armukolmurk, mis kogu olukorra veelgi keerulisemaks muudab. Armusuhete sasipuntra lahti muukimisel riskivad kõik oma elude ja vabadusega.“Eikeegi”

Tavaline pereisa satub röövi keskmesse, kui tema koju tungivad sisse murdvargad. Vastu hakkamise asemel otsustab mees alla andmise teed minna.

Paistab aga, et see ei ole kõige parem otsus ja mitte mehele endale vaid varastele. Süütu pereisa kiivalt varjatult saladused ilmuvad päevavalgele ning juhuslikust vahejuhtumist alguse saanud sündmused viivad kaootiliste lõpptulemusteni.“American Woman”

Kui ühes Pennsylvania väikelinnas läheb kaduma noore ema tütar, peab ta enda hoole alla võtma tolle vastsündinud poja.

Ema rolli üle võtnud vanaema peab nüüd tegutsema mitmel rindel, et eluga hakkama saada. Kõige selle juures ei ole ta loobunud oma tütre leidmise lootusest.

11 aastat kestvate otsingute käigus oma tütre leidmiseks selgub ka tõde tema kadumise kohta, kuid see ei pruugi olla kõigile meeltmööda.


Allikas
Diktor.geenius.ee

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.