Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

3 ägedat animafilmi pere kõige väiksematele

R, 21/01/2022 - 18:02

Lisaks hittfilmidele ja seerialidele nii kodumaalt kui võõrsilt, leiab Elisa videolaenutusest vaatamist ka pere kõige väiksematele. Siin on kolm filmi, mida soovitame.“Spirit: Taltsutamatu”

Noor tüdruk Lucky sahtub alatihti pahandustesse ning peale järjekordset tüli koolis otsustab tema tädi Lucky maale oma isa juurde saata.

Tüdruk võtab aga omale kinnisideeks kaugest väikelinnast maksku mis maksab ära pääsada. Kuniks ta ühel hetkel kohtub metsiku hobusega, kellega neil ajapikku soe sõprussuhe tekib.

Kui välja ilmub kurjade plaanidega kauboi, kes hobuse varastab, asub Lucky koos sõpradega teele, et hobune päästa.“Raya ja viimane lohe”

Kumandra fantaasiariigid olid kunagi ilusad ajad, kui inimesed ja lohed külg külje kõrval koos elasid. Suure kurja jõu eest pääsemiseks otsustasid aga tulesülgajad oma tõu ohverdada, et inimesed seal edasi saaksid elada.

Sadu aastaid hiljem pole aga hõimude omavahelised läbisaamised kõige paremad ning kui kurjad jõud taaskord välja ilmuvad, tuleb midagi ette võtta.

Appi tuleb Raya, kelle ülesandeks saab viimase elava lohe leidmine ning tänu sellele loodetavasti ka kogu maailma päästmine halvimast.“Kolenukud”

Kas tead kuhu jõuavad kõik praaknukud? Selle koha nimi on Kolelinn ja siin on kõik tegelased oma veidruste ja iseärasustega unikaalsed. Nukutüdruk Moxy otsustab aga uurida, mis jääb Kolelinna müüride taha ja milline võiks olla pärismaailm.

Koos sõpradega võetakse ette seiklusi täis retk, kuid keegi pole valmis selleks, mis neid teisel pool tegelikult ees ootab.


Allikas
Diktor.geenius.ee