Põhisisu algus

Elisa Raamatu teenuse kinkekaardi tingimused

Käesolevad Elisa Raamatu teenuse kinkekaardiga seotud tingimused kehtivad Elisa Raamatu teenuse kinkekaardi ostmisele internetiaadressilt www.elisa.ee ja selle kasutamisele:

 • 1. Elisa Raamatu teenuse kinkekaardi (edaspidi Elisa Raamatu kinkekaart) müüjaks on Elisa Eesti AS (Sõpruse pst 145, Tallinn 13425, registrikood 10069659).
 • 2. Elisa Raamatu kinkekaarti saab osta ainult Elisa kodulehekülje vahendusel.
 • 3. Elisa Raamatu kinkekaart aktiveeritakse peale internetipanga kaudu õnnestunud tasumist. Samal ajal jõustub kinkekaardi müügileping.
 • 4. Elisa Raamatu kinkekaarti saab välja printida Elisa Raamatu keskkonnast või saadab Elisa Elisa Raamatu kinkekaardi ostja poolt avaldatud posti- või meiliaadressile. Elisa Raamatu kinkekaardi ostja ega kinkekaardi saaja posti- või meiliaadressi kellelegi ei avaldata. Elisa Raamatu kinkekaardi ostja vastutab andmete korrektsuse eest. Müüjal puudub vastutus olukorras, kus Elisa Raamatu kinkekaardi saaja postiaadress on vale ning saaja ei saa Elisa Raamatu kinkekaarti kätte. Sellisel juhul Elisa Raamatu kinkekaardile makstud summat ostjale ei hüvitata. Elisa ei vastuta Elisa Raamatu kinkekaardi ostmisel ostja poolt esitatud ebakorrektsete andmetest tekkiva kahju või mistahes muude tagajärgede eest.
 • 5. Elisa Raamatu kinkekaart annab kinkekaardi saajale õiguse kasutada Elisa Raamatu teenust vastavalt valitud perioodile 1 kuni 12 kuud (edaspidi Teenuse kasutamise aeg).
 • 6. Elisa Raamatu kinkekaart kehtib 1 aasta alates selle väljastamisest (edaspidi Kehtivusaeg). Väljastamise kuupäev on välja toodud Kinkekaardil.
 • 7. Teenuse kasutamise aega ja Kinkekaardi Kehtivusaega ei saa pikendada.
 • 8. Kinkekaardi hind on kuutasu 8.99EUR x valitud periood.
 • 9. Teenuse kasutamise aja lõppemisel Elisa Raamatu teenuse kasutamise õigus lõppeb ning soovi korral on võimalik Elisa Raamatu teenuse kasutamist jätkata vormistades Elisa iseteenindusbüroos liitumise Elisa Raamatu teenuse kasutamiseks.
 • 10. Elisa Raamatu teenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Elisa Raamatu teenusega liitumine ei eelda sideteenuse lepingu sõlmimist Elisaga.
 • 11. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu. Elisa ei osta kinkekaarti tagasi ega vaheta ümber.
 • 12. Kaotatud, rikutud või Kehtivusaja kaotanud kinkekaarti ei asendata. Kinkekaardi Kehtivusaja kaotamisel ning kinkekaardi kasutamisega või selle mittekasutamisega kaasnevaid ja sellega seotud kulutusi ei kompenseerita.
 • 13. Kinkekaart saab kasutada üksnes Elisa esindusest Elisa Raamatu teenuse eest tasumiseks. Kinkekaarti ei saa kasutada Elisa e-poes.
 • 14. Tarbijast ostjal on õigus sõlmitud Elisa Raamatu kinkekaardi müügilepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates Elisa Raamatu kinkekaardi kättesaamisest. Lepingust taganemise soovi korral esitab Elisa Raamatu kinkekaardi tarbijast ostja taganemisavalduse Elisa esindusse. Taganemisavalduses tuleb märkida ära Elisa Raamatu kinkekaardi ostja ees- ja perekonnanimi, isikukood ning kontakttelefoni number, kinkekaardi ostmise kuupäev, kinkekaardi väärtus, kinkekaardi saaja ees- ja perekonnanimi ning meiliaadress. Taganemisõigust ei ole Elisa Raamatu kinkekaardi saajal, välja arvatud kui Elisa Raamatu kinkekaardi saaja ja ostja on sama isik. Taganemise korral tagastab Elisa 14 kalendripäeva jooksul Elisa Raamatu kinkekaardi eest tasutud raha arvelduskontole, mida ostja kasutas ülekande tegemisel Elisa Raamatu kinkekaardi ostmiseks.
 • 15. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Sulge

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!