Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

„Samsungi nutitelefoniga kaasa kuni 100 € väärtuses kinkekaart“ kampaania tingimused

 1. Kampaania „Samsungi nutitelefoniga kaasa kuni 100 € väärtuses kinkekaart“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 24.07.17 kuni 20.08.2017 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisast Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy A3 või Samsung Galaxy A5 nutitelefoni.
 5. Kampaanias osalejad saavad nutitelefoni ostuga kaasa kinkekaardi, mida on võimalik kasutada Elisast ostetud lisatarvikute või nutiseadmete eest tasumisel. Samsung Galaxy S8 või Samsung Galaxy S8+  nutitelefoni ostja saab kinkekaardi väärtuses 100 € ning Samsung Galaxy A3 või Samsung Galaxy A5  nutitelefoni ostja saab kinkekaardi väärtuses 30 €.
 6. Kinkekaarti saab kasutada Elisa esindustes olevate lisatarvikute, nutitelefonide ning tahvelarvutite eest tasumiseks.
 7. Kinkekaarti ei saa kasutada osamaksetega ostu puhul sissemaksena.
 8. Kinkekaardi unikaalne kood on välja toodud nutitelefoni ostuarvel ning seda on võimalik kasutada vaid ühe korra.
 9. Kinkekaardi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte. Elisa ei vastuta kinkekaardi unikaalse koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate kahjude eest.
 10. Kinkekaart kehtib kuni 30.09.2017 ning kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti Elisa ei hüvita.
 11. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu ning Elisa ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
 12. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata ning kinkekaarti ei saa kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas (nt. nutiseadme ostmine osamaksetega).
 13. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste Elisa poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
 14. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.