Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

Kampaania „Elisa sünnipäevakampaania“ tingimused

 1. Kampaania „Elisa sünnipäevakampaania“ (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub vahemikus 27.05.2019 kuni 16.06.2019 (k.a).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes:
  1. liituvad Kampaania toimumise perioodil Nutikalt Euroopas/Põhjamaades/Soomes nutipaketiga.
  2. omavad Nutikalt Euroopas/Põhjamaades/Soomes nutipaketti.
  3. vahetavad enda olemasoleva paketi kõrgemasse Nutikalt Euroopas/Põhjamaades/Soomes nutipaketti. Näiteks vahetab kampaanias osaleja Nutikalt Euroopas 25 nutipaketi Nutikalt Euroopas 31 vastu.
 5. Peale kampaania perioodi on võimalik paketti vahetada Elisa paketti, mille nimekirja leiad siit (v.a tähtajalise lepingu korral).
 6. Kõikidele paketivahetustele, mis teostatakse, kehtib hinnakirjas määratud paketivahetustasu (hinnakiri on leitav siit).
 7. Kampaania raames loositakse välja 5x2000 € kinkekaarti Elisa poolt. Reisikorraldaja on Reisiparadiis (AS Kragen). Summa, mis ületab kinkekaardi maksimaalset väärtust tuleb võitjal endal kanda.
 8. Kampaania loosimine toimub 20.06.2019. Võitjaga võetakse ühendust Elisa poolt.
 9. Võitjal on aega reisi välja valimiseks kuni aasta lõpuni (31.12.2019). Kinkekaarti saab realiseerida üksnes võitja. Juhul kui võitja kinkekaarti realiseerida ei soovi, siis tuleb sellest Elisat teavitada hiljemalt 1. juuliks 2019 ning seejärel loositakse uus võitja.
 10. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.