Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania „Elisast leiad kooli lõpuks soodsa hinnaga Huawei nutitelefoni või tahvelarvuti“ (edaspidi kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 16.05.2016 kuni 12.06.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast kampaania toimumise perioodil Huawei P8 Lite’i või Huawei P9 nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 € või Huawei Mediapad T1 10 tahvelarvuti koos teenusega Mobiilne Internet Tahvelarvutis alates paketist MiNT Info.
 5. Kampaanias osalejad saavad Huawei P8 Lite’i nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 7,88 €; Huawei P9 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 22,25 €; Huawei Mediapad T1 10 16 GB tahvelarvuti sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,17 €.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel ja tahvelarvutite puhul 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);
  2. lõppeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoni numbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.