Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Rõõmusta oma pesamuna nutika lastekellaga, millega saab isegi helistada ja mis koos Põnniradari teenusega hoiab sind iga kell kursis, kus ta asub.
Alusta tellimist
  • GPS ja GPRS positsioneerimine ja märguanded, kui laps kella käelt võtab

  • Eelseadistatud numbrid, kes lapsele ja kellele laps helistada saab

  • Nupp, millele vajutades helistab kell määratud numbrile

  • Kõigile, ka Telia ja Tele2 kliendile

  • Nii Eestis kui välismaal

Milleks sulle Põnniradar?

Tahaks oma lapsele rohkem vabadust anda, üksi mänguväljakule saata näiteks, täitsa asjalik ju juba, aga no vot ei julge, äkki tuleb mõte veel kuhugi seiklema minna. Tuttav tunne, eks?

Elisa uue Põnniradari paketi ja ägeda nutikellaga saad lapsel kenasti silma peal hoida. Sa saad teenusega kaasnevas äpis jälgida, kuhu ta läinud on. Ja kui soovid, saad äpist teavitusi, kui ta lahkub oma turvaliselt alalt. Laps oma ägeda nutikellaga teab aga alati, mis kell on, ja mis eriti lahe, selle kellaga saab isegi helistada ja kõnedele vastata.

Tark lapsevanem teab tänu nutikellale, kus laps asub.

Põnniradar töötab ka välismaal

Põnniradari paketis sisaldub Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel helistamiseks 30 kõneminutit ning piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks. Teiste riikide hinnad leiad siit.

Oluline teada! Kui soovid Põnniradarit kasutada ka välismaal, aktiveeri see võimalus Elisa iseteeninduses või helistades Elisa klienditeeninduse telefonil 6 600 600. Iseteeninduses aktiveerimiseks vali: Teenused ja seadmed > sinu Põnniradari number > Numbri seaded > aktiveeri võrku pääs välismaal ja ongi tehtud.

Elari KidPhone 4GR Elisa Põnniradari paketi ja Elari Kidphone 4GR kellaga tead alati, kus laps asub. Stiilne, kirka ekraani ja paljude toredate lisadega kell pakub turvatunnet lapsevanemale ning avastamisrõõmu lapsele. 4 erinevat teemat ja 20 erinevat ekraani kujundust võimaldavad kujundada kella täpselt lapse soovide järgi. Loe lisa kasutusjuhendist. Video- ja häälkõned 4G võrgus Pritsmekindel Mängud, sammulugeja
2.88 € kuus
69 € 119 €
MyKi 4 Elisa Põnniradari paketi ja MyKi 4 kellaga oled alati oma lapsega ühenduses. Täpse asukohatuvastusega kell, mille abil lapsel mugavalt silma peal hoida. Suhtle lapsega sõnumite, hääl- või videokõnedega. Veekindlal kellal on hulk funktsioone, sh sõprade lisamine, kalkulaator, taustapildid jpm. Video- ja häälkõned 4G võrgus Pritsmekindel Täpse asukoha määramine kolmekordse lokaliseerimisega
5.79 € kuus
139 €
Elari KidPhone 4GR
Positsioneerimine läbi GPS, LBS ja WiFi signaali
Helistamine
Videokõned
Puutetundlik ekraan
SOS nupp
Eestikeelne menüü
Pritsmekindlus
Märguanne lapsevanemale, kui kell eemaldatakse käelt
Turvatsoonide arv

2

Aku kestvus ooterežiimis

Kuni 48 tundi

Mõõtmed

57x47x17mm

Ostes kella lisandub Põnniradari teenuse tasu 3.99 € kuus.

Sobiv kell juba olemas?

Põnniradari teenus

3.99 € /kuus

Paketis sisaldub SIM-kaart kella jaoks, piisavalt internetti lapse positsioneerimiseks, sinu lapse helistatud kõned (Eestis piiramatult, Euroopas 30 minutit) ja saadetud sõnumid terveks kuuks ning pidev ligipääs äpile, tänu millele tead iga kell, kus su silmatera asub.

3.99 € /kuus

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Korduma kippuvad küsimused