• Viis soovitust nutikaks puhkuse sisustamiseks

  27.07.2017

  Suur puhkusteaeg on algamas ning sõltumata sellest, kas ilm lubab rannaliival peesitada või surub kõle ilm koju tugitooli, soovitab Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann viit lihtsat võimalust, kuidas muuta puhkus nutiseadmete abiga sisukamaks ja põnevamaks.

 • Lihtsad nipid laste muretuks suvevaheajaks

  18.07.2017

  Koolilaste suvevaheaeg on täies hoos, mis rohke vaba aja veetmisega kodust väljaspool võib lapsevanematele kaasa tuua nii mure laste asukoha kui ka vaba aja tegevuste kohta.

 • Reisimine muutus soodsamaks – Euroopa Liidus alanesid kõik rändlusteenuste hinnad

  20.07.2017

  15. juunist Euroopa Liidus rakendunud uus regulatsioon leevendab reisijaid vaevanud muret – enam ei pea kartma ootamatult suuri andmesidearveid ega ajama näpuga järge, kui palju ühes või teises riigis mobiilne internet, kõned või sõnumid maksavad.

 • Elisas tuli müügile oodatud nutitelefon OnePlus 5

  06.07.2017

  Tehnikaajakirjanike kiidetud ja maailmas palju tähelepanu pälvinud väiketootja telefoni OnePlus on kaua Eestisse oodatud ja Elisa on ainuke telefonimüüja, kes seda klientidele pakub.

 • Podcast’id – tulevikuraadio juba praegu

  05.06.2017

  Kui öelda sõna „raadiosaade”, mõistame selle all päris raadiost ehk FM-sagedusel levivast raadiost pärit saateid.

 • Relive – näita treeninguid uuel moel

  05.06.2017

  Jalgrattavõistluste vaatajatele on kindlasti silma jäänud animatsioon, millel näidatakse võistluse rada kaardil – sealjuures kuvatakse andmeid nii kiiruse kui ka kõrguste kohta.

 • Millist ruuterit valida ja kuidas seda paigutada?

  23.05.2017

  Juhtmevaba neti leviala loomine tundub lihtne. Ostad ruuteri, ühendad netikaabliga ja valmis. Ometi võib leida end olukorrast, kus oodatud levi polegi. Milles asi?

 • Headspace – rakendus, mis aitab lõõgastuda

  04.05.2017

  Telefonidele on loodud mitmeid rakendusi, mis kutsuvad mediteerimismaailmaga tutvust tegema. Üks selliseid on Headspace. Iga päev juhatab see sind läbi lühikesest meditatsioonist, saatjaks tõeliselt rahustav ingliskeelne meeshääl.

 • Samsung Galaxy S8 – uus erakordse disainiga tipptelefon

  20.04.2017

  Samsungi värkseim tipptelefon Galaxy S8 paneb südame kiiremini lööma kõigil Samsungi fännidel ja pälvib ka teiste tootjate telefonide kasutajate tähelepanu.

 • Hübriidarvuti – süle- ja tahvelarvuti parimad omadused ühes seadmes

  18.04.2017

  Kõik me teame, mis on sülearvuti. Selline suhteliselt kerge kaasa võtta, kuhu iganes lähed. Vanasti olid hästi populaarsed lauaarvutid, mis on jäänud pigem tõsiste mängurite ja tööjaamade pärusmaaks. Lisaks on kasutusel tahvelarvutid, mis on oma olemuselt pigem nutitelefonide järglased, kuid mis asendavad teinekord mugavalt sülearvutit.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.