Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Black Friday ehk must reede tuleb taas, juba 26.11.2021!

Black Friday on Ameerika Ühendriikidest alguse saanud aasta suurim ostupäev, mil nii kauplused kui ka netipoed on tulvil pööraseid allahindlusi ja uskumatuid pakkumisi. Must reede on alati novembri viimasele neljapäevale järgneval reedel. Sellega avatakse jõuluhooaeg ning paljud inimesed ostavad jõulukingid just mustal reedel. Paljud kauplused avavad sel päeval oma uksed varem ja juba kell viis hommikul võib poodide ees näha pikki looklevaid järjekordi. Poed on kauem avatud, et ka kroonilised hilinejad ja pikkade tööpäevadega inimesed allahindlustest osa saaksid.

Aastate jooksul on must reede kanda kinnitanud ka netipoodides. Eelmisel aastal alustasid mõned e-poed musta reede tähistamist juba kolmapäeval. Enamasti lõpeb must reede sellele järgneval esmaspäeval Cyber Monday ehk küberesmaspäevaga, mis keskendub veelgi rohkem netipoodidele. Reeglina kehtivad pakkumised terve nädalavahetuse jooksul, et oma jõuluostud saaksid tehtud võimalikult paljud inimesed.

Mustal reedel tasub kindlasti jälgida nende toodete hindu, mis on tavaliselt väga kallid. Elisa pakub mustal reedel alati suurepäraseid allahindlusi teleritele, telefonidele, sülearvutitele ja muule elektroonikale. Lisaks netipoe pakkumistele on võimalik osa saada ka soodsa hinnaga teenustest nagu näiteks liitumine, mobiilne internet ja koduinternet.

Juhul, kui sa ei suuda musta reedeni oodata, pole ka hullu! Meil on selleks lahendus. Elisa pakub aastaringselt ahvatlevaid allahindlusi ja sooduspakkumisi nii paljudele vanadele klassikutele kui ka uudistoodetele. Allahindluste nägemiseks kliki „meie teised pakkumised“!