Uudised

Elisa ja Nokia tõid 5G üle õhu fiksinterneti Põhjamaades esmakordselt live-võrku

Elisa ja Nokia testisid täna esmakordselt Põhjamaades ülikiiret 5G üle õhu fiksinternetti live-võrgus. Nokia ülikoolilinnakus Espoos, Soomes loodi võimalus vaadata üle 5G võrgu VR kaameraga rokkbändi Amorphis live-kontserti VR prillidega.

Loe edasi

Juba sel laupäeval Robotexil! Mõõtu võtavad 180 kilomeetrise tunnikiirusega kihutavad droonid

Juba sel laupäeval, 25. novembril saab Eestis esmakordselt kaasa elada Elisa Drone Racing League hooaja põnevaimale droonide võidukihutamisele. Euroopa suurima robootika festivali Robotex raames Eesti Näituste D-hallis toimuvat hooaja finaalvõistlust...

Loe edasi

Elisa mitmekordistab interneti kiiruseid Läänemaal ning Raplamaa ja Harjumaa piirialadel

Elisa alustas novembris 4G võrgu tihendamise töödega Läänemaal ning Raplamaa ja Harjumaa piirialadel, mis lubab valdavalt hajaasustusega piirkonnas klientidele pakkuda senisest kaks kuni kolm korda kiiremat internetti.

Loe edasi

Elisa toetab: Ajujahile esitati 341 ideed

Elisa poolt toetatavale Eesti suurimale äriideede konkursile Ajujaht esitati sel korral kokku 341 ideed, mis on 32 võrra rohkem kui möödunud aastal.

Loe edasi

Tehisreaalsuse homne päev: ärme keskendu “lendamisele draakonitega”, vaid ühenduse loomisele teiste inimestega

Elisa käis külas Storytek´i ärikiirendil ning meil oli võimalus kohtuda ühe silmapaistva mentori Kristen Davis’ega, kellel on 20-aastane töökogemus innovatsioonijuhina mitmetes suurtes meediaettevõtetes ja oma teadmistega aitab ta startuppe üle maailma.

Loe edasi

Mailiis Ploomann: Millised on õppimist lihtsustavad äpid tudengitele ja koolinoortele?

Loe edasi

Uudne tehnoloogia tõstis 4G kiiruseid Elisa võrgus kolmandiku võrra

Elisa võttis suve lõpus 4G võrgus kasutusele uut tüüpi raadiotehnilise lahenduse, mis võimaldab uuemates nutitelefonides interneti kiiruseid kolmandiku võrra kasvatada.

Loe edasi

Elisa tõstis Lõuna-Eestis ja Ida-Virumaal 4G interneti kiirused kahekordseks

Elisa alustas juuli keskpaigas ja lõpetas augustis 4G võrgu tihendamistöödega Tartus, Tartumaal, Põlvamaal, Jõgevamaal ja Ida-Virumaal, mille tulemusel paranesid internetikiirused kliendile enam kui kahe korra võrra.

Loe edasi

Elisa ootab ideid! Leiame 5G lahendused üles juba täna!

Elisa ja Geeniuse digiportaal kutsuvad üheskoos 5G kasutusvaldkondade kohta ideid algatama. Ühisel konkursil kutsuvad tehnoloogia valdkonna eestvedajad koos endaga mõtlema, kus ja milleks saab uue generatsiooni 5G Internetti kasutada.

Loe edasi

Täna avalikustasid Elisa ja Starman esimese ühise teenuse – Binge

Elisa ja Starman tutvustasid täna oma esimest, ühist üle õhu televisioooniteenust Binge, mis toob ühe teenushinna sees kliendini kogu nutitelevisiooni võimekuse, alustades salvestamisest, järelvaatamisest kuni populaarsete äppide kasutamiseni välja. ...

Loe edasi

Nutinõu

Mida teha, kui nutiseade kukub maha või satub pesumasinasse?

Telefon ei ole teadupärast ammu enam ainult helistamiseks, vaid asendab väga paljudel ka arvutit, äratuskella, muusikamängijat, fotoaparaati, raamatut või kaarti.

Loe edasi

Reisimine muutus soodsamaks – Euroopa Liidus alanesid kõik rändlusteenuste hinnad

15. juunist Euroopa Liidus rakendunud uus regulatsioon leevendab reisijaid vaevanud muret – enam ei pea kartma ootamatult suuri andmesidearveid ega ajama näpuga järge, kui palju ühes või teises riigis mobiilne internet, kõned või sõnumid maksavad.

Loe edasi

Lihtsad nipid laste muretuks suvevaheajaks

Koolilaste suvevaheaeg on täies hoos, mis rohke vaba aja veetmisega kodust väljaspool võib lapsevanematele kaasa tuua nii mure laste asukoha kui ka vaba aja tegevuste kohta.

Loe edasi

Elisas tuli müügile oodatud nutitelefon OnePlus 5

Tehnikaajakirjanike kiidetud ja maailmas palju tähelepanu pälvinud väiketootja telefoni OnePlus on kaua Eestisse oodatud ja Elisa on ainuke telefonimüüja, kes seda klientidele pakub.

Loe edasi

Podcast’id – tulevikuraadio juba praegu

Kui öelda sõna „raadiosaade”, mõistame selle all päris raadiost ehk FM-sagedusel levivast raadiost pärit saateid.

Loe edasi

Relive – näita treeninguid uuel moel

Jalgrattavõistluste vaatajatele on kindlasti silma jäänud animatsioon, millel näidatakse võistluse rada kaardil – sealjuures kuvatakse andmeid nii kiiruse kui ka kõrguste kohta.

Loe edasi

Millist ruuterit valida ja kuidas seda paigutada?

Juhtmevaba neti leviala loomine tundub lihtne. Ostad ruuteri, ühendad netikaabliga ja valmis. Ometi võib leida end olukorrast, kus oodatud levi polegi. Milles asi?

Loe edasi

Headspace – rakendus, mis aitab lõõgastuda

Telefonidele on loodud mitmeid rakendusi, mis kutsuvad mediteerimismaailmaga tutvust tegema. Üks selliseid on Headspace. Iga päev juhatab see sind läbi lühikesest meditatsioonist, saatjaks tõeliselt rahustav ingliskeelne meeshääl.

Loe edasi

Samsung Galaxy S8 – uus erakordse disainiga tipptelefon

Samsungi värkseim tipptelefon Galaxy S8 paneb südame kiiremini lööma kõigil Samsungi fännidel ja pälvib ka teiste tootjate telefonide kasutajate tähelepanu.

Loe edasi

Hübriidarvuti – süle- ja tahvelarvuti parimad omadused ühes seadmes

Kõik me teame, mis on sülearvuti. Selline suhteliselt kerge kaasa võtta, kuhu iganes lähed. Vanasti olid hästi populaarsed lauaarvutid, mis on jäänud pigem tõsiste mängurite ja tööjaamade pärusmaaks. Lisaks on kasutusel tahvelarvutid, mis on oma olem...

Loe edasi

Äpteek

Relive

Vaata oma treeningult kaardile kantud videot. Nii nagu professionaalid!

Headspace

Rakendus, mis aitab pingelistel hetkedel aeg maha võtta. Kõigest 10-minutilise mediteerimise järel tunned end palju paremini!

Peak

Aju treenimiseks loodud rakendus Peak koosneb paljudest väikestest mängudest, mille regulaarne mängimine aitab hoida aju vormis ja tõsta isegi IQ-d.

Flipboard

Rakendus, mis lubab igaühel panna kokku oma lemmik ajalehe ja lugeda seda nii nagu vanasti – sirvides.

Coach.me

Coach.me on rakendus, mis aitab saavutada seatud eesmärke. Olgu need seotud spordi, tervisliku toitumise või uue oskuse omandamisega, Coach.me koos oma suure hulga kasutajatega on selleks, et aidata need eesmärgid kiiresti täita.

Star Walk 2

Rakendus, mis võimaldab liitreaalsust kasutades uurida tähti ja planeete. Tasuta versioon on piiratud võimalustega ning tekitab isu tasulises versioonis saadavatele lisadele. Algajale täheuurijale kindlasti väärt investeering.

Prisma

Prisma on üks unikaalsemaid pilditöötlusrakendusi, mis tehisintellekti kasutades töötleb fotosid andes neile efekte nagu oleks tegemist kunstniku loodud teosega.

Microsoft Hyperlapse

Microsofti loodud Hyperlapse rakendus võimaldab Android telefonidel luua time-lapse ehk kiirvideosid. Filmida võid käest, sest rakendus muudab pildi stabiilseks. Vali kui kiiresti soovid, et filmitud video maha mängitakse.

Hyperlapse

Instagrami loodud rakendus nimega Hyperlaps võimaldab luua time-lapse ehk kiirvideosid telefoni käes hoides. Rappumised eemaldab elektrooniline pildistabilisaator. Loodud videosid saab jagada sotsiaalmeedias.

VSCO

VSCO annab võimaluse pilte töödelda nagu professionaal. Vali äpi erinevate pildi muutmisvõimaluste ja filtrite seast oma lemmik ning avalda omanäolisi pilte.

Elisa eelised

Elisa mobiilne internet on parim äppide kasutamiseks!

Rahvusvaheline konsultatsioonifirma Omnitele mõõtis üle-eestiliselt, kui mugavalt saavad kliendid oma nutitelefonis kasutada erinevaid rakendusi. Testid näitasid, et kõige sujuvamalt toimivad Elisa mobiilse andmesidega klientide meelisteenused - Youtube, Facebook, Dropbox ja Twitter. Elisa pakkus parimat mobiilse andmeside kasutajakogemust 38,7% juhtudest, teiste operaatorite neti kasutajakogemust kajastavad protsendid jäid 31,6% ning 29,7% juurde. Loe Omnitele uuringut.

Leviala täiendamine on prioriteet

Aastaid tagasi tähendas mobiililevi ennekõike võimalust helistada. Tänapäeval on kõned vaid üks paljudest tegevustest, mida nutitelefoniga teha tahame. Suurim muudatus on kindlasti mobiilne internet, mis võimaldab meil nii muusikat kuulata, sotsiaalmeedias suhelda kui fotosid ja videoklippe jagada, e-kirjade lugemisest ja videokonverentside pidamisest rääkimata. Mida aeg edasi, seda kõrgemaks muutuvad meie ootused mobiilivõrkudele: tahame, et kõik toimiks kiiresti ja tõrgeteta just seal, kus parasjagu viibime. Elisa panustab pidevalt oma leviala parendamisesse – täiendame tehnoloogiat ja rajame uusi tugijaamu just sinna, kus neid kõige enam vajatakse. Tänasel päeval elab Elisa levialas 99% eestimaalastest ja meie kiire 3,5 ja 4G mobiilse interneti võrk jõuab peaaegu kõikjale üle Eesti.

Nelja linna mõõtmistulemused

2015 aasta alguses neljas Eesti linnas - Võrus, Viljandis, Jõhvis ja Rakveres – läbiviidud mõõtmistulemuste alusel on Elisal nendes linnades parim levi siseruumides. Võru linnas pakub Elisa head 4G levi siseruumides 79,8% juhtudest. EMT vastav näitaja jäi samal ajal 61,9% juurde ning Tele2 Võru linnas 4G levi üldse puudus. Samuti polnud siselevi kvaliteedi osas Elisal vastast Jõhvis, kus Elisa pakkus head levi siseruumides 99,3% ja EMT vaid 37,5% juhtudest. Ka Viljandi linnas ületas Elisa siseruumides teisi operaatoreid levi tugevuses. Hea leviga oli Elisal Viljandis siseruumides kaetud 96,4% linnast. Viimased mõõtmised viis Elisa läbi Rakveres, kus tulemuste kohaselt on Elisal hea levi siseruumides 96,5% juhtudest.

Tõestatult parim siselevi Tallinnas

Eesti Päevalehe ja sõltumatu allika Pemetel mõõtmised näitasid, et just Elisa pakub täna kõige paremat 4G siselevi: see hinnati väga heaks 94,2% juhtudest ja heaks 5,5% juhtudest, halba siselevi peeti aga peaaegu olematuks (0,3%). Need tulemused näitasid Elisal kuni kolm korda paremat 4G mobiilse interneti levi kui teistel mobiilse interneti teenuse pakkujatel!

Levikaardid

Elisa kvaliteetne leviala katab kogu Eestit ja ulatub isegi kaugele Läänemerele – ikka selleks, et saaksid muretult suhelda just seal, kus sulle oluline. Peaaegu kõikjale üle Eesti ulatub ka meie kiire mobiilse interneti leviala ja seda nii sise- kui välitingimustes. Kui soovid kontrollida, kui tugev signaal jõuab sinu suvekodu saunatrepile või koju diivanile, sisesta otsinguribale oma aadress.

Elisa kasvab kõige kiiremini

Elisa on kõige kiiremini kasvav mobiilioperaator Eestis. Meie kvaliteetne levi, kliendisõbralikud paketid ja hea klienditeenindus on teistest võrkudest üle toonud 2015 esimese poolaastaga 1856 mobiilinumbrit. Alates 2010 aastast on Elisa kliendibaas aga kasvanud enam kui 200 000 kasutaja võrra. Elisa on Eesti kõige eelistatum mobiilsideoperaator – see on tiitel, mille nimel rõõmuga tööd teeme.

“Tark valik” - parimad seadmed soodushinnaga

Maailmas tuleb igal kuul müügile mitukümmend uut nutitelefoni, mis erinevad üksteisest kasutamise mugavuse, tehniliste näitajate, disaini, funktsionaalsuse ja muude omaduste poolest. Just selleks, et sul oleks endale järgmist telefoni valides sadade võimaluste vahel lihtsam orienteeruda, ongi mõeldud „Targa valiku“ kategooria. Oleme sõelunud siia sadadest mudelitest välja kaheksa, mis teevad oma hinnaklassis kõigile teistele silmad ette.

“Targa valiku” nutitelefonid on:

  • Elisa klientidele soodushinnaga
  • oma hinnaklassi mudelite seast parimate omadustega
  • Elisas põhjalikult testitud, et tagada tasemel kasutusmugavus, jõudlus, kiirus ja seadmete ühilduvus

Elisa Video

Moodne rüütel

Meie aja rüütlitel pole küll odasid ega kilpe, aga soov oma südamedaami soosingut võita on endiselt au sees.

Vaata videot

Elisa 2017 - Hoiame ühendust!

Vaata videot

Elisa jõulud 2016 – Hoiame ühendust!

Vaata videot

Loe ja kuula raamatuid kus iganes!

Elisa Raamat - pea 2000 raamatut kõikjal mugavalt kaasas

Vaata videot

Äpid ❤ Elisa internetti

Vaata videot

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.