Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Oled tundnud, et sinu kodune netiühendus võiks olla kiirem? Täida avaldus ja toome ülikiire interneti sinuni üle õhu leviva mobiilsidevõrgu abil.
Täida liitumisavaldus
Kuidas see käib?Peagi hakkame üle Eesti püstitama uusi mobiilside maste. Et saaksime kiire neti tuua ka sinu majja, peab see olema uute mobiilside mastide levialas. Veendu, et sinu kodu asub piirkonnas, kus ehitustöid alustame, ning saada meile võrguga liitumise avaldus.
Kontrolli, kas sinu aadress on ehitusplaanis
Esita liitumisavaldus ja allkirjasta leping
Tehnik võtab ühendust ja lepib kokku ruuteri paigaldamise aja
Teavitame sind, kui kogu võrk on valmis
Liitu teenusega: Elisa neti- ja TV-teenused leiad siit
Kui palju liitumine maksab?

Vaid praegu on sul võimalik liituda soodustingimusel, sest ehitust toetab ka Eesti riik. Soodustingimustel on liitumistasu 200 eurot. Ülikiire netiga saad liituda ka hiljem, kuid siis on hind mõnevõrra kallim - kulupõhine.

Liitumistasu on ühekordne. Tasuda saad ühe maksena või osamaksetena. Soodustingimustel saad liituda vaid piiratud aja. Liitumisavalduse esitamise lõpptähtaeg on nähtav liitumisavalduse esitamisel.

Kui sul on küsimusi või soovid enne liitumist nõu küsida, kirjuta palun kliendiliin@elisa.ee

Lahenduse rajamineEhitaja teostatavad tööd Piirkonda püstitatakse uus mobiilside mast Hoone seinale või katusele paigaldatakse väliruuter Väliruuteri õues ja toas paiknevate seadmete vahele veetakse CAT6 internetikaabel Tellija või lõppteenuse pakkuja teostatavad tööd Interneti- või TV-teenuse kasutamiseks vali teenusepakkuja. Ühenduskarbikust väljuv kaabeldus ja seadme(te) valik sõltub valitud teenus(t)est.
Soodsam liitumisperiood kestab kuni 31.05.2021 Hilisematele liitumisavaldustele tehakse individuaalne pakkumine.
(nt Vabaõhu tee 12, Pirita, Tallinn, Harju)
Korduma kippuvad küsimused

See on taristu, mis võimaldab pakkuda kvaliteetset ja ülikiiret internetiühendust, sõltumata ilmast ja levist. Paigaldatav väliruuter on operaatorneutraalne, mis tähendab seda, et kuigi selle paigaldab Elisa, võivad seda ruuterit hiljem kasutada ka teised sideteenuste pakkujad – selleks tuleb lihtsalt ruuterisse paigaldada vastava operaatori SIM kaart.

Soodusperioodil maksab juurdepääsuvõrguga liitumine 200 eurot (sisaldab käibemaksu). Tasuda saad nii ühekordse maksena kui ka osamaksetena (üldsumma ei muutu).

200 euro eest paigaldatakse hoone seinale või katusele väliruuter ning veetakse õues ja toas paiknevate seadmete vahele CAT6 internetikaabel. Täiendavate hoonesiseste paigaldustööde organiseerimine jääb sinu enda hooleks.

Liitumisavalduse soovitame esitada 2 kuu jooksul alates teavituskirja saamisest, sest vaid nii saad liituda soodustingimustel. Kui sa selle aja jooksul liitumisavaldust ei esita või jääd sellega hiljaks, siis käimasoleva ehitusprotsessi käigus kiire internet sinu koju ei jõua.

Kõiki hilisemaid liitumisavaldusi käsitleme eraldi ning kalkuleerime neile personaalse liitumistasu. Kui kiiresti ühendus siis sinu koju tuuakse, sõltub ehitustööde järjekorrast ja koormusest.

Hiljemalt 31.10.2021 on kõigi soovijate võrguühendus välja ehitatud ning ongi võimalik kiiret internetti kasutada. Esmalt kerkib piirkonda uus mobiilside mast. Seejärel võetakse kõigi liitumisavalduse esitanutega ühendust ja lepitakse kokku täpne väliruuteri paigaldamise aeg.

Ei pea.

Elisa rajatav lahendus on operaatorneutraalne, mis tähendab, et soovi korral saavad teenust pakkuda kõik sideteenuste pakkujad, kellel on teenuste osutamiseks vajalik võimekus. Täpne nimekiri kõigist teenusepakkujatest selgub ehitusperioodi jooksul ning see info jõuab sinuni juba enne ruuteri paigaldamist. Seda, et ehitatavas võrgus ei saa olema ühtegi teenusepakkujat, ei pea kartma, sest Elisa on kindlasti kohal.