Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elamus tegi läbi põneva uuenduskuuri. Kas kasutaja elu läks mugavamaks? Või tuleks millegi kallal veel vaeva näha? Sina otsustad! Liitu testgrupiga ja saad harukordse võimaluse uue teenuse arenduses kaasa rääkida.
Kuidas testgrupiga liituda? Lihtsalt jäta oma andmed. Esmalt edastame sooviavalduse digiallkirjastamiseks ning seejärel saadame uue digiboksi sulle koju.
Aadress (nt Vabaõhu tee 12, Pirita, Tallinn, Harju)

Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.

Mida testijalt oodatakse? Ära muretse, asi on lihtsamast lihtsam. Kasuta uue digiboksiga teleteenust täpselt nii, nagu sa seda tänaseni teinud oled. Vaata telekanaleid otse või järele. Uudista Elisa Huubist põnevaid sarju. Palume vaid, et annaksid meile teenuse kasutamise ja töökindluse kohta tagasisidet. Selleks saadame sulle aeg-ajalt küsitlusi, millele vastamine võtab vaid 5-10 minutit.
Mis sa vastu saad? Sul on võimalus rääkida kaasa kõige uuenduslikuma teleteenuse arendamisel. Sõltumata sellest, mis teenused sul praegu tellitud on, saad testperioodil TASUTA: vaadata üle 100 telekanali; nautida Elisa Huubist filme ja sarju; kasutada Laste paketti. Testgrupiga liitumiseks täida ülal olev ankeet ja võtame sinuga ise ühendust.
Korduma kippuvad küsimused Programmis saavad osaleda Elisa eraisikutest kliendid, kellel on Elisa kaabliga või mobiilne koduinternet ja TV-teenus. Kõik sinu teenused jäävad tööle tavapäraselt ja sama kuutasu eest. Saad lihtsalt testprogrammis osalemiseks uue digiboksi. Ka olemasolev digiboks jääb sulle alles. Seda saad kasutada siis, kui peame uue teenuse mõneks ajaks katkestama. Teavitame katkestustest kindlasti ette. Kui sul tekib testitavate teenuste kasutamisel küsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Testprogrammis osalejatele on avatud erinumber 6 600 677 ja e-posti aadress: klienditest@elisa.ee Ei. Programmis osalemine on vabatahtlik ja eraldi tasustatud see ei ole. Küll aga saad tasuta kasutada teenuseid, mida sinu praeguses paketis ei pruugi sisalduda. Videolaenutus on sulle ligipääsetav ka uues Elamuses, kuid laenutatud filmide eest tuleb maksta. Testprogramm kestab kuni kolm kuud. Programmi lõppemisest anname kõikidele osalejatele personaalselt teada. Pärast programmi lõppu saad valida, kas jätkad oma senise Elisa Elamuse teenuse kasutamist või hakkad kasutama uuenenud Elisa Elamust – teeme sulle kindlasti hea pakkumise.

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.