Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Naudi eksklusiivseid spordiülekandeid, värskeid filme, põnevaid sarju ning laste lemmikuid. Nutiseadme abil on sisu sinuga alati kõikjal kaasas.
Vali sobiv pakett
Huub + Viaplay Ohtralt eksklusiivset sisu, mida mujalt ei näe – spordist seriaalideni. Õige valik, kui otsid kõige mitmekülgsemat vaatamist. Spordi-otseülekanded (UEFA Champions League, Premier League, Bundesliga, Vormel 1, NHL jpm) Viaplay originaalsarjad Värskeimad ja parimad rahvusvahelised filmid Elisa originaalsarjad ja hinnatud BBC sarjad Kodumaised seriaalid hooaegade kaupa Vaata reklaamivabalt ja HD kvaliteedis
10.99 € kuus
10.99 € kuus
Telli - ei ole veel Elisa TV-klient Telli - olen juba Elisa TV-klient Kui tahad, saad ka ainult Huubi tellida. Tutvu sisuga ja telli siit.
Viaplay Maailmatasemel spordiülekanded, aga ka palju sarju ning filme. Spordi-otseülekanded (UEFA Champions League, Bundesliga, Vormel 1, NHL jpm) Viaplay originaalsarjad Värskeimad ja parimad rahvusvahelised filmid Vaata reklaamivabalt ja HD kvaliteedis
9.99 € kuus
9.99 € kuus
Telli - ei ole veel Elisa TV-klient Telli - olen juba Elisa TV-klient
Parimad spordiülekanded otsepildis Naudi kõiki tähtsaid mänge, kus iganes viibid! Otsepildis jõuavad sinuni suured jalgpalliliigad nagu Bundesliga, UEFA Champions League, Europa League jt. Mõistagi saad jälgida ka nii Vormel 1, NHL-i, golfi ja palju muud. Adrenaliinirohketele ülekannetele lisavad vürtsi kohalikud kommentaatorid. Populaarsed sarjad Viaplays Walker The Good Fight S.W.A.T The Good Doctor The Handsmaid's Tale SEAL Team Hawaii Five-O Fargo The Republic Of Sarah The Spanish Princess Clarice Billions Viaplay originaalsarjad Wisting Threesome The Restaurant Partisan Hammarvik Max Anger Pernille Pimedus Thunder in My Heart Huss Näost näkku Austusega Armasta mind Viaplay filmid Rünnak Valgele Majale Jumanji: Tere tulemast džunglisse French Exit Charlie inglid Vabastatud Django Glacier Tintini seiklused: Ükssarve saladus Blade Runner Põgenemise rütm The Broken Hearts Gallery Tutvu Viaplay ja Huubiga
Korduma kippuvad küsimused
Kõige mugavamalt ja kiiremini saad Viaplay tellida Elisa iseteeninduse kaudu. Pead lihtsalt sisenema õigesse iseteeninduse keskkonda.
Vali "Vanemad TV- ja internetiteenused", kui sul on mõni vanem TV-teenus (Elisa Elamus kaabliga, Elisa Klassik, Elisa Elamus üle õhu või Elisa Klassik üle õhu).
Vali "Mobiilside, uuemad TV- ja internetiteenused", kui sul on uus Elisa Elamus.
Viaplay teenus toimib läbi Viaplay äpi. Seega näed Viaplay sisu kõigist seadmetest, kuhu on võimalik äppe laadida, s.h nutitelerist.
Uue Elisa Elamuse kliendid näevad Viaplayd teleriekraanilt läbi digiboksi, sest vajalik äpp on juba seal olemas ehk eelinstalleeritud.
Kui kasutad vanemat Elisa Elamuse teenust ja sinu telerisse või digiboksi äppe laadida ei ole võimalik, saad Viaplay’d vaadata arvutist läbi veebibrauseri ja nutiseadmetest, näiteks telefonist või tahvlist.
Viaplay teenuste eest esitab arve Elisa. Kui oled juba meie klient, siis lisandub see sinu tavapärasele teenuste arvele. Ühe Viaplay kontoga saab siduda maksimaalselt neli seadet. Iga üheksakümne kalendripäeva jooksul võid välja vahetada ühe sinu kontoga seotud seadme.
Samaaegselt saad sisu vaadata maksimaalselt kahes kontoga seotud seadmes.
Windows: operatsioonisüsteem Windows 10, Windows 8 või Windows 7; protsessor vähemalt 1,6 GHz või kiirem; RAM 512 MB.
Mac OS operatsioonisüsteem Apple Mac OS X 10.9 (Inteli-põhine) või uuem. protsessor Intel Core™ Duo kiirusega 1,83 GHz või kiirem, RAM 1 GB.
Brauserid (soovitame kasutada alati uusimat versiooni): Windows: Chrome, Firefox, Edge (Windows 10-ga arvutites on see juba sees); Mac OS: Chrome, Firefox, Safari. Meediumimängija: HTML5
Javascript: Viaplay kasutab JavaScripti. See on tehnoloogia, mis võimaldab veebilehtedele täiendavaid funktsioone lisada.
Internetiühendus: vähemalt 10 Mbit/s; parimaks toimimiseks me ei soovita kasutada Wi-Fi ega mobiilandmesideühendust.
Viaplay saad tellida ainult juhul, kui sul on tellitud ka Elisa TV-teenus. Uue Elamuse puhul on eelduseks vähemalt Konto pakett.
Viaplay teenuse kasutamiseks on vaja luua konto. Ühe kontoga saad Viaplay äppi logida nii teleris, nutitelefonis kui ka tahvlis. Sisesta e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu saad endale konto luua.
Salvesta Tühista