Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing
Põhisisu algus
Naudi eksklusiivseid spordiülekandeid, värskeid filme, põnevaid sarju ning laste lemmikuid. Nutiseadme abil on sisu sinuga alati kõikjal kaasas.
Vali sobiv pakett
Huub + ViaplayOhtralt eksklusiivset sisu, mida mujalt ei näe – spordist seriaalideni. Õige valik, kui otsid kõige mitmekülgsemat vaatamist.Spordi-otseülekanded Viaplays (Inglise Premier League, UEFA Champions League, Bundesliga, Vormel 1, NHL jpm)Elisa originaalsarjadViaplay originaalsarjad Värskeimad ja parimad rahvusvahelised filmidKodumaised seriaalid hooaegade kaupa Vaata reklaamivabalt ja HD kvaliteedis
12.99 €kuus
12.99 €kuus
Telli - ei ole veel Elisa TV-klientTelli - olen juba Elisa TV-klient Alates 1.07.2023 on Elisa Huub + Viaplay täishind 15.99 € kuus Kui tahad, saad ka ainult Huubi tellida. Tutvu sisuga ja telli siit.
ViaplayMaailmatasemel spordiülekanded, aga ka palju sarju ning filme. Spordi-otseülekanded (Inglise Premier League, UEFA Champions League, Bundesliga, Vormel 1, NHL jpm)Viaplay originaalsarjadVärskeimad ja parimad rahvusvahelised filmid Vaata reklaamivabalt ja HD kvaliteedis
9.99 €kuus
9.99 €kuus
Telli - ei ole veel Elisa TV-klientTelli - olen juba Elisa TV-klient Alates 1.07.2023 on Viaplay täishind 12.99 € kuus
Parimad spordiülekanded otsepildis Ole sa Manchester City, Bayern Müncheni või Real Madridi fänn, Viaplays saad ikka nautida parimat jalgpalli. Vaata, kuidas Euroopa parimad meeskonnad lähevad UEFA Meistrite liigas vastamisi, hoia Rahvuste liigas pöialt oma rahvusmeeskonnale või vaata Premier League's Inglise jalgpalli kõrgeimat klassi. Kas otseülekanne jäi nägemata? Ära muretse! Võid kõike järele vaadata kuni 48 tunni jooksul. Nii ei jää lemmikspordiala sul kunagi nägemata. Populaarsed sarjad ViaplaysChicago FireChicago PDCSI VegasThe Good DoctorKeeping up with KardashiansGood SamNew AmsterdamHawaii Five-0Viaplay originaalsarjadUnistaja - Karen Blixeni teekondMadalseisBilly the KidTromWistingCellWhere Were YouViaplay filmidAmeerika afäärTondipüüdjad PärandSmurfidÄmblikmees Pole KoduteedSicarioVabastatud DjangoTintini seiklused Ükssarve saladusRünnak Valgele MajaleTutvu Viaplay ja Huubiga
Korduma kippuvad küsimused
Kõige mugavamalt ja kiiremini saad Viaplay tellida Elisa iseteeninduse kaudu. Pead lihtsalt sisenema õigesse iseteeninduse keskkonda.
Vali "Vanemad TV- ja internetiteenused", kui sul on mõni vanem TV-teenus (Elisa Elamus kaabliga, Elisa Klassik, Elisa Elamus üle õhu või Elisa Klassik üle õhu).
Vali "Mobiilside, uuemad TV- ja internetiteenused", kui sul on uus Elisa Elamus.
Viaplay teenus toimib läbi Viaplay äpi. Seega näed Viaplay sisu kõigist seadmetest, kuhu on võimalik äppe laadida, s.h nutitelerist.
Uue Elisa Elamuse kliendid näevad Viaplayd teleriekraanilt läbi digiboksi, sest vajalik äpp on juba seal olemas ehk eelinstalleeritud.
Kui kasutad vanemat Elisa Elamuse teenust ja sinu telerisse või digiboksi äppe laadida ei ole võimalik, saad Viaplay’d vaadata arvutist läbi veebibrauseri ja nutiseadmetest, näiteks telefonist või tahvlist.
Viaplay teenuste eest esitab arve Elisa. Kui oled juba meie klient, siis lisandub see sinu tavapärasele teenuste arvele. Ühe Viaplay kontoga saab siduda maksimaalselt neli seadet. Iga üheksakümne kalendripäeva jooksul võid välja vahetada ühe sinu kontoga seotud seadme.
Samaaegselt saad sisu vaadata maksimaalselt kahes kontoga seotud seadmes.
Windows: operatsioonisüsteem Windows 10, Windows 8 või Windows 7; protsessor vähemalt 1,6 GHz või kiirem;RAM 512 MB.
Mac OS operatsioonisüsteem Apple Mac OS X 10.9 (Inteli-põhine) või uuem. protsessor Intel Core™ Duo kiirusega 1,83 GHz või kiirem, RAM 1 GB.
Brauserid (soovitame kasutada alati uusimat versiooni): Windows: Chrome, Firefox, Edge (Windows 10-ga arvutites on see juba sees);Mac OS: Chrome, Firefox, Safari. Meediumimängija: HTML5
Javascript: Viaplay kasutab JavaScripti. See on tehnoloogia, mis võimaldab veebilehtedele täiendavaid funktsioone lisada.
Internetiühendus: vähemalt 10 Mbit/s; parimaks toimimiseks me ei soovita kasutada Wi-Fi ega mobiilandmesideühendust.
Viaplay saad tellida ainult juhul, kui sul on tellitud ka Elisa TV-teenus. Uue Elamuse puhul on eelduseks vähemalt Konto pakett.
Viaplay teenuse kasutamiseks on vaja luua konto. Ühe kontoga saad Viaplay äppi logida nii teleris, nutitelefonis kui ka tahvlis. Sisesta e-posti aadress ja saadame sulle lingi, mille kaudu saad endale konto luua.
Salvesta Tühista
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama