Üle 1500 e-raamatu on alati sinuga!

Meil on alatasa pikemaid ja lühemaid ootamisi, mida tahaks põnevamalt sisustada. Ja pikki lennureise ning igavaid bussisõite. Ja vihmaseid-tormiseid õhtuid maakodus, mil kohe ei taha nina toast välja pista. Aga igav on… oleks vaid mõni hea raamat… Elisa Raamatuga on üle 1500 eestikeelse e-raamatu sul alati ja kõikjal kaasas, sest sinu tahvel või nutitelefon on sinuga kõikjal kaasas. Lae lihtsalt Elisa Raamatu äpp alla ning naudi häid ja paremaid raamatuid!

Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviperioodi!

Elisa annab kõik 1500 raamatut sulle esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Loe ja naudi! Prooviperioodi alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname Sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Elisa Raamat on nii Elisa klientidele kui ka kõigile teistele

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna siiski kenasti sisse logida ja uue erakliendina Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Mis saab pärast tasuta prooviperioodi?

Pärast tasuta prooviperioodi võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda :) . Kuutasu, mis pärast prooviperioodi kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamuse paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse ka katkestada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.