Uus haarav põnevik eksklusiivselt Elisa Raamatus!

Igal kuul lisandub Elisa Raamatusse teiste seas ka mõni selline rahvusvaheline bestseller, mis Eestis veel ilmunudki pole – kuu eksklusiivraamat. Jaanuaris pakume sulle eksklusiivselt üllatavate süžeepööretega kaasakiskuvat põnevikku „Leidlaps lumetormist“, mis peaks eriti hästi sobima näiteks Stieg Larssoni ja Gyllian Flynni loomingu austajatele ega jää sellele grammigi alla.

„Leidlaps lumetormist“

Michel Bussi

On 23. detsember 1980. Istanbulist Pariisi poole teel olev suur Airbusi lennuk satub Šveitsi ja Prantsusmaa piiril lumetormi ning kukub Juura mäestiku kohal teadmata põhjusel alla. Kõik viitab sellele, et pardal viibinutest pääseb imekombel ainult üks reisija, kolme kuu vanune imik. Aga kes on tema vanemad? Puhkeb võitlus kahe perekonna vahel, kes mõlemad on veendunud, et laps on just nende järeltulija.

Tutvu raamatuga


Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviperioodi!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle üle 1500 raamatu esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviaja alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Elisa Raamat on nii Elisa klientidele kui ka kõigile teistele

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna siiski kenasti sisse logida ja uue erakliendina Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Mis saab pärast tasuta prooviperioodi?

Pärast tasuta prooviperioodi võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda. Kuutasu, mis pärast prooviperioodi kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamiku paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse ka katkestada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.