Aasta oodatuim bestseller Elisa Raamatus!

Elisa Raamatu valikus on taas uus põnev raamat. Kandikul kanname su ette tõenäoliselt selle aasta kaasahaaravaima kirjateose. David Lagercrantzi kriminaalromaan „See, mis ei tapa“ on kauaoodatud järg Stieg Larssoni Millenniumi-triloogiale, kust pärineb ka ülipopulaarne „Lohetätoveeringuga tüdruk“.

„See, mis ei tapa“

Varalahkunud Larssonilt teatepulga üle võtnud David Lagercrantz sai järjeromaani kirjutamisel vabad käed ning verivärskes raamatus lisandus sarja peategelastele Lisbeth Salanderile ja Mikael Blomkvistile mitu uut ja olulist karakterit.

Ruttu lugema! Selle värske väärtteose leiad e-raamatuna ainult Elisa Raamatust :)

Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviperioodi!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle üle 1500 raamatu, nende seas kõik neli Millenniumi sarja osa, esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviperioodi alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Elisa Raamat on nii Elisa klientidele kui ka kõigile teistele

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna siiski kenasti sisse logida ja uue erakliendina Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Mis saab pärast tasuta prooviperioodi?

Pärast tasuta prooviperioodi võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda. Kuutasu, mis pärast prooviperioodi kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamiku paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse ka katkestada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.