Mart Kadastiku „Eluaegne“ ainult Elisa Raamatus!

Elisa Raamat pakub kõigile oma lugejaile privileegi lugeda igal kuul läbi verivärske raamat enne, kui see on trükkigi lastud. Selle kuu eksklusiivraamatuks on Mart Kadastiku uus romaan "Eluaegne", mis on niivõrd intrigeeriv, et ei jäta külmaks isegi oktoobriöid.

„Eluaegne“

„Eluaegne“ on Mart Kadastiku neljas romaan. Pingelise sündmustikuga raamat süüvib inimese pimedamatesse hingesoppidesse. See on romaan isiksuse kahestumisest, armastuse ja iha heitlusest, igikestvast amokijooksust üksinduse ees. Autori kujutamisviisis vahelduvad grotesk ja huumor, kargus ja soojus.

Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviperioodi!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle üle 1500 raamatu, nende seas verivärske „Eluaegne“ ja kõik kolm Kadastiku varasemat romaani, esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviperioodi alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Elisa Raamatu kasutamiseks ei pea sa olema Elisa klient

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna kenasti sisse logida ja Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Mis saab pärast tasuta prooviperioodi?

Pärast tasuta prooviperioodi võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda :) Kuutasu, mis pärast prooviperioodi kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamuse paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse igal ajal sealsamas iseteeninduses ka peatada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.