Elisa Raamatuga loed bestsellereid juba enne nende ilmumist!

Elisa Raamat lükkas virtuaalse trükipressi täiskäigule ja alustas programmiga Kuu eksklusiiv. Selle raames saab iga kuu meie raamaturiiulil koha üks uhiuus bestseller, mis Eesti raamatupoodideski veel ilmumata on. Kuu eksklusiivne raamat on hoolikalt valitud ja saadaval ainult Elisa Raamatu lugejatele.

„Harry Augusti esimesed viisteist elu“

Augustikuus leiad riiulist Claire Northi sulest ilmunud teose „Harry Augusti esimesed viisteist elu“, mida ahmides saad kaasa elada nimitegelase püüdlustele päästa minevikku, mida ta ei saa muuta, ja tulevikku, mida ta ei saa lubada.

Ruttu lugema! Selle värske väärtteose leiad ainult Elisa Raamatust.

Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviperioodi!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle kõik 1500 raamatut, nende seas "Harry Augusti esimesed viisteist elu", esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviperioodi alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Elisa Raamat on nii Elisa klientidele kui ka kõigile teistele

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna siiski kenasti sisse logida ja uue erakliendina Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviperioodi!

Mis saab pärast tasuta prooviperioodi?

Pärast tasuta prooviperioodi võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda. Kuutasu, mis pärast prooviperioodi kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamiku paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse ka katkestada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.