Igal kuul lisandub Elisa Raamatusse teiste seas ka mõni selline rahvusvaheline bestseller, mis Eestis veel ilmunudki pole – kuu eksklusiivne raamat. Detsembrikuus pakume sulle eksklusiivselt maailmas juba miljonite fännide südameid puudutanud teost „Meie võimalikud elud“.

MEIE VÕIMALIKUD ELUD

Laura Barnett

Eva ja Jim on 19-aastased Cambridge’i üliõpilased, kui nende teed 1958. aastal esimest korda ristuvad. Jim kõnnib mööda teerada, kui talle jalgrattaga lähenev naine koerale otsasõidu vältimiseks kõrvale põikab. See, mis siis juhtub, paneb paika nende ülejäänud elu. Kirjanik Laura Barnett jälgib Eva ja Jimi tuleviku kolme eri versiooni, nii koos kui ka eraldi, ja toob nii lugejateni nende armastuse loo.


Tutvu raamatuga

Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviaega!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle üle 1500 raamatu esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviaja alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviaega!

Elisa Raamatu kasutamiseks ei pea sa olema Elisa klient

Kui sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna kenasti sisse logida ja Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviaega!

Mis saab pärast tasuta prooviaega?

Pärast tasuta prooviaega võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda :) Kuutasu, mis pärast prooviaega kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamuse paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse igal ajal sealsamas iseteeninduses ka peatada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.