• Aprillikuu TOP10 pakub uusi kirjanduslikke kaaslasi kauniteks kevadpäevadeks

  06.05.2017

  Aprillikuu edetabelis võidutsevad taas Mihkel Raua lihtsad ja sisukad nõuanded. Ja muidugi on rõõm näha, et ekstra Elisa Raamatu lugejatele kirjutatud sari „Eestid, mida ei olnud“ nii hästi vastu on võetud - esimene lugu jõudis õige lühikese ajaga lausa edetabeli etteotsa.

 • Kuu edetabelit juhib läbi aegade loetuim raamat äpis

  06.04.2017

  Mihkel Raua värvikas elulooline eneseabiraamat püsib endiselt vankumatult Elisa Raamatu edetabelis esikohal. Raamatut on saatnud lausa selline edulugu, et tänaseks on see Elisa Raamatu läbi aegade loetuim raamat.

 • Loe põnevat intervjuud menuki "Tema verine sepitsus" autoriga

  06.06.2017

  Hiljuti ilmus Elisa Raamatusse šoti kirjaniku Graeme Macrae Burneti romaan "Tema verine sepitsus", mis kuulutati eelmisel aastal kuulsa Man Bookeri auhinna kandidaadiks. Autor väisas hiljuti ka kirjandusfestivali HeadRead Tallinnas ning andis Elisa Raamatule intervjuu.

 • Mihkel Raua raamat hoiab neljandat kuud järjest Elisa Raamatu TOPi esikohta

  07.03.2017

  Veebruarikuus hoiab Elisa Raamatu edetabeli esikohta taaskord Mihkel Raua teos „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda.“ Teisele kohale on positsioneerunud eelmise kuu Elisa Raamatu eksklusiivraamat „Tüdrukud“ ning pjedestaali auväärselt kolmandalt kohalt võib leida Andrus Kivirähki aegumatu rahva lemmiku „Rehepapp“.

 • Detsembrikuu eredaimad tähed

  07.01.2017

  Särava komeedina raamatuedetabelite tippu tõusnud Mihkel Raua elulooline eneseabiraamat „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ püsib endiselt kindlalt Elisa Raamatu edetabeli esikohal. Populaarsete raamatute hulgast leiab aga teisigi elulooraamatud ja palju muudki… üks lugu kaasahaaravam kui teine!

 • Selle aasta esimesed lemmikraamatud

  06.02.2017

  Jaanuaris olid meie lugejate eelistused raamatuid valides eriti mitmekülgsed. Mihkel Raua elulooline eneseabiraamat lahutab jätkuvalt paljude lugejate meeli, pakkudes nii lõbusat ajaviidet kui ka rohkelt äratundmisrõõmu. Teisele kohale tõusis kiirelt suurteos Romanovite dünastiast.

 • Karl Martin Sinijärv võttis ette mõned sümpaatsed ulmekad

  20.11.2016

  Karl Martin Sinijärv jagab oma muljeid raamatutest Michel Houellebecq „Alistumine“, Pierce Brown „Kuldne poeg. Punase tõusu triloogia 2.osa“ ja Michael Mortimer „Vereõed“.

 • Jaak Roosaare raamat „Aktsiatega rikkaks saamise õpik" nüüd saadaval Elisa Raamatus

  27.01.2017

  Elisa Raamatu valikusse lisandus Jaak Roosaare uus raamat „Aktsiatega rikkaks saamise õpik". Jaak ütleb oma intervjuus Elisale, et kõigil meil on võimalik luua endale palgatulu kõrvale passiivne sissetulek. Loe, mida rääkis Jaak Roosaare veel Elisale antud eksklusiivses intervjuus.

 • Mihkel Raua uus raamat number 1 Elisa Raamatus

  12.12.2016

  Novembris on digilugejate vaieldamatuks lemmikuks saanud Mihkel raua värske raamat „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda.“ Samuti hoiavad juba teist kuud järjest vankumatult oma esikolmikus kohta Louise O’Neilli „Sai mis tahtis“ ja Paula Hawkinsi „Tüdruk rongis.“

 • Sügis on toonud Elisa Raamatu lugemislemmikutesse hulgaliselt põnevikke

  18.11.2016

  Oktoobris on digilugejate lugemiseelistusse lisandunud hulgaliselt põnevikke ja värskeid teoseid, nii näiteks leiab topist Mart Sanderi sulest verivärske romaani ja Mart Kadastiku sissevaate Eesti ajakirjandusmaailma.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.