Loe põnevat intervjuud menuki "Tema verine sepitsus" autoriga

Hiljuti ilmus Elisa Raamatusse šoti kirjaniku Graeme Macrae Burneti romaan "Tema verine sepitsus", mis kuulutati eelmisel aastal kuulsa Man Bookeri auhinna kandidaadiks. Autor väisas hiljuti ka kirjandusfestivali HeadRead Tallinnas ning andis Elisa Raamatule intervjuu.

Loe edasi

Aprillikuu TOP10 pakub uusi kirjanduslikke kaaslasi kauniteks kevadpäevadeks

Aprillikuu edetabelis võidutsevad taas Mihkel Raua lihtsad ja sisukad nõuanded. Ja muidugi on rõõm näha, et ekstra Elisa Raamatu lugejatele kirjutatud sari „Eestid, mida ei olnud“ nii hästi vastu on võetud - esimene lugu jõudis õige lühikese ajaga lausa edetabeli etteotsa.

Loe edasi

Kuu edetabelit juhib läbi aegade loetuim raamat äpis

Mihkel Raua värvikas elulooline eneseabiraamat püsib endiselt vankumatult Elisa Raamatu edetabelis esikohal. Raamatut on saatnud lausa selline edulugu, et tänaseks on see Elisa Raamatu läbi aegade loetuim raamat.

Loe edasi

Mihkel Raua raamat hoiab neljandat kuud järjest Elisa Raamatu TOPi esikohta

Veebruarikuus hoiab Elisa Raamatu edetabeli esikohta taaskord Mihkel Raua teos „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda.“ Teisele kohale on positsioneerunud eelmise kuu Elisa Raamatu eksklusiivraamat „Tüdrukud“ ning pjedestaali auväärse...

Loe edasi

Selle aasta esimesed lemmikraamatud

Jaanuaris olid meie lugejate eelistused raamatuid valides eriti mitmekülgsed. Mihkel Raua elulooline eneseabiraamat lahutab jätkuvalt paljude lugejate meeli, pakkudes nii lõbusat ajaviidet kui ka rohkelt äratundmisrõõmu. Teisele kohale tõusis kiirelt suurteos Romanovite dünastiast.

Loe edasi

Jaak Roosaare raamat „Aktsiatega rikkaks saamise õpik" nüüd saadaval Elisa Raamatus

Elisa Raamatu valikusse lisandus Jaak Roosaare uus raamat „Aktsiatega rikkaks saamise õpik". Jaak ütleb oma intervjuus Elisale, et kõigil meil on võimalik luua endale palgatulu kõrvale passiivne sissetulek. Loe, mida rääkis Jaak Roosaare veel Elisale antud eksklusiivses intervjuus.

Loe edasi

Detsembrikuu eredaimad tähed

Särava komeedina raamatuedetabelite tippu tõusnud Mihkel Raua elulooline eneseabiraamat „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ püsib endiselt kindlalt Elisa Raamatu edetabeli esikohal. Populaarsete raamatute hulgast leiab aga teisigi...

Loe edasi

Mihkel Raua uus raamat number 1 Elisa Raamatus

Novembris on digilugejate vaieldamatuks lemmikuks saanud Mihkel raua värske raamat „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda.“ Samuti hoiavad juba teist kuud järjest vankumatult oma esikolmikus kohta Louise O’Neilli „Sai mis tahtis“ ja Paula Hawkinsi „Tüdruk rongis.“

Loe edasi

Karl Martin Sinijärv võttis ette mõned sümpaatsed ulmekad

Karl Martin Sinijärv jagab oma muljeid raamatutest Michel Houellebecq „Alistumine“, Pierce Brown „Kuldne poeg. Punase tõusu triloogia 2.osa“ ja Michael Mortimer „Vereõed“.

Loe edasi

Sügis on toonud Elisa Raamatu lugemislemmikutesse hulgaliselt põnevikke

Oktoobris on digilugejate lugemiseelistusse lisandunud hulgaliselt põnevikke ja värskeid teoseid, nii näiteks leiab topist Mart Sanderi sulest verivärske romaani ja Mart Kadastiku sissevaate Eesti ajakirjandusmaailma.

Loe edasi