Uus pärl „Söö, palveta, armasta“ autorilt! Ainult Elisa Raamatus!

Juunikuu eksklusiivraamat on kohal ja üllatab Sind tõelise inspiratsioonipuhanguga. Ülemaailmse menuki „Söö, palveta, armasta“ autori uus raamat „Suur võluvägi. Hirmudest vaba loominguline elu“ avab Sulle uksed loomingulisse maailma, anna vaid endale võimalus põnevamaks eluks. Oled Sa selleks valmis?


Suur võluvägi. Hirmudest vaba loominguline elu

„Suur võluvägi. Hirmudest vaba loominguline elu“

Elizabeth Gilbert

Uus südamlik ja lustlikult kahe jalaga maa peal raamat paneb otsima inimhinge salasoppidesse peidetud kalliskive. Gilbert arutleb sellise salapärase nähtuse üle nagu inspiratsioon ja julgustab meid minema sinna, kuhu uudishimu kannab, ja tegelema sellega, mida kõige rohkem armastame.

Tutvu raamatuga


Kasuta 2-nädalast TASUTA prooviaega!

Elisa Raamat on sinu jaoks veel avastamata maailm? Anname sulle üle 1700 raamatu esimeseks 2 nädalaks täiesti tasuta. Prooviaja alustamiseks klõpsa lihtsalt alloleval nupul ja suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, kus saad ühe hiireklikiga mugavalt Elisa Raamatu teenusega liituda.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviaega!

Elisa Raamat on nii Elisa klientidele kui ka kõigile teistele

Kui Sa oled Elisa äriklient või pole üldse Elisa klient, elad näiteks hoopis välismaal, siis ära muretse, ehkki suuname sind Elisa erakliendi iseteenindusse, saad sinna siiski kenasti sisse logida ja uue erakliendina Elisa Raamatuga ka liituda. Mingeid tähtajalisi kohustusi liitumisega ei kaasne, ainult suur raamatuvalik ja lugemisrõõm.

Alusta oma 2-nädalast tasuta prooviaega!

Mis saab pärast tasuta prooviaega?

Pärast tasuta prooviaega võid lihtsalt raamatuid edasi lugeda. Kuutasu, mis pärast prooviaega kehtima hakkab, on soodne - vaid 8.99 €. See on poole soodsam kui enamiku paberraamatute kaanehind ja tuleb ka oluliselt soodsam, kui e-raamatute ostmine ükshaaval. Vajadusel saad teenuse ka katkestada, see on lihtne ja tasuta.

Loe Elisa Raamatu kohta lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.