Elisa Raamat

Võta raamatud endaga kõikjale kaasa! Elisa Raamatu äpist leiad üle 1700 eestikeelse raamatu ühe soodsa kuutasu eest. Laadi äpp alla ja proovi tasuta!

Elisa Raamat

Kui oled äpi alla laadinud, telli teenus iseteeninduses: esimesed 14 päeva on TASUTA, pärast seda 8,99 € kuus.

Elisa Raamat

Enam kui 1700 eestikeelset teost, mida saad ühe ja sama kuutasu eest lugeda nii palju kui jaksad, just siis, kui ise soovid. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele!

Laadi alla e-raamatu äpp

Loe detailseid teenuse tingimusi

 

Elisa Raamat on rahva lemmikäpp

Elisa Raamat pälvis Eesti Parim Mobiilirakendus 2016 finaalis tänu oma arvukale lugejas- ja toetajaskonnale Rahva Lemmiku eriauhinna.

Tänaseks jõuab Elisa Raamatu nutika lugemisäpi kaudu sinuni juba üle 1700 erineva eestikeelse raamatu – vanadele lemmikutele lisaks leiad siit hulganisti uut ja avastamisväärset.Uusi raamatuid lisame oma kogusse pidevalt, igal kuul vähemasti mitukümmend! Nii võid olla kindel, et lugemisrõõm ei saa kunagi otsa.

Tõsta raamat oma riiulisse ja loe neid täpselt siis kui soovid, sest internetiühendust pole lugemiseks vaja. See on suurepärane võimalus, kui soovid põnevaid raamatuid nautida näiteks lennukis ja reisil.

Kõigile! Nii Elisa, Tele2 kui Telia klientidele!

Elisa Raamatu äpi saad oma tahvlisse või nutitelefoni laadida ja seda tasuta proovida sõltumata sellest, kas oled Elisa klient või mitte. Kõiki raamatuid saad piiramatult lugeda, kui liitud Elisa iseteeninduses Elisa Raamatu teenusega. Liitumine ei tähenda, et peaksid ilmtingimata oma mobiilifirmat vahetama – liituda saad ka ainult selle ühe ehk Elisa Raamatu teenusega. Iseteenindusse saad teenuse tellimiseks sisse logida ka siis, kui sa pole veel Elisa klient.

Millistesse seadmetesse see äpp sobib?

Elisa Raamatut saad kasutada kõigis Androidi tahvelarvutites ja nutitelefonides (alates Android 4.0 versioonist) ning iPhone’ides ja iPad’ides (alates iOS 7.0 versioonist).

Teada tasub, et Elisa Raamatut saad kasutada korraga kuni kahes seadmes, näiteks oma nutitelefonis ja tahvelarvutis. Ühes kalendrikuus saad seadmeid vahetada kuni neli korda: nii võid oma personaalse raamatukogu igale poole kaasa võtta just selles seadmes, mis sulle hetkel kõige mugavam tundub. Näiteks alustad lugemist tahvelarvutis ja jätkad hiljem nutitelefonis – virtuaalne järjehoidja aitab õige koha lihtsalt üles leida!

Kuidas Elisa Raamatu eest tasuda?

Elisa klientidel kajastub Elisa Raamatu kuutasu mugavalt igakuisel mobiiliarvel. Teiste mobiilioperaatorite klientidele laekub arve Elisa Raamatu kasutamise eest Elisa iseteenindusse, kus soovi korral saad tellida arve saatmise ka e-posti aadressile. Arve laekub Elisa iseteenindusse Elisa Raamatu kasutamisele järgneva kuu 5. kuupäevaks. Sõlmi pangas püsimaksekorraldus, nii on tasumine veelgi mugavam.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.