Miks valida tahvelarvuti?

Kerge, kestva aku ja hea ekraaniga tahvelarvuti on mugav meelelahutuskeskus kogu perele. Elisa valikust leiad testitud kvaliteediga parimad pakkumised!

Soovid tõeliselt kaasaskantavat internetiseadet, mis oleks piisavalt suure ekraaniga, et lisaks kiiremale internetis surfamisele vaadata ka filme, lugeda uudiseid, raamatuid ja vastata isegi pikematele e-mailidele? Lisaks oled huvitatud sellest, et seesama seade oleks usaldusväärne kaaslane terve päeva ilma laadimiseta? Ja et meelelahutus, multimeedia ning üleüldse kõik, mida internetiavarused pakuvad, oleksid saadaval kõikjal, kus viibid? Meil on sulle ideaalne lahendus! Tahvelarvuti, sinu uus parim sõber, väärib avastamist!

Sirvi veebi: loe, vaata ja kuula!

Veebis surfamine on tahvelarvutiga ülimugav, sest sõrmega saab väga täpselt kerida ning sujuvalt suumida. Arvutihiir tunduks pärast puutetundliku ekraani kasutamist väga kohmakas ja ebatäpne töövahend.

E-kirjade lugemiseks on tahvelarvuti lausa parim seade maailmas, sest oma kirju saad lugeda nii, nagu ajalehel lehti keerates – ja seda igal ning igal pool! Ka filmid ja pildid on piisavalt suure ja kvaliteetse ekraaniga tahvelarvutil nauditavad. Märkamata ei jää väiksemadki detailid ning subtiitrid on mugavalt loetavad. Muusika kuulamiseks on tahvelarvuti aga justkui meelelahutuskeskus: tänu heale ekraanile saad muusikavideosid nautida nii üksi kui koos sõpradega.

Mängi arvutimänge mugavalt!

Mängusõprade jaoks on tahvelarvuti lõbus kaaslane, mis sobib ühtviisi hästi nii suurtele kui väiksematele. Kvaliteetne tahvelarvuti pakub sama head mängulusti nii loogikamänge eelistavatele pere pisematele liikmetele kui detailset graafikat hindavatele ja nõudlikele strateteegiamänguritele.

Sülearvutitega võrreldes on tahvelarvuti eelisteks kerge kaal ja suurepärane aku kestvus. Tahvelarvutit on mugav lennukisse ja autosõitudele kaasa võtta – mängud ja filmid aitavad pikemagi reisi mõnusaks muuta!

Loe dokumente ja e-raamatuid ja naudi juhtmevaba töökeskkonda.

Sõrmeviipega lehekülje keeramine on loomulik ja mugav ka täiesti algaja tahelarvuti kasutaja jaoks. Ekraanil olevat teksti saad muuta täpselt nii suureks, kui ise soovid, ja lugeda dokumente või e-raamatuid kasvõi voodis lesides. Kuna tahvelarvuti aku peab sülearvutitest kauem vastu, ei pea sa konverentsidel või loengutes enam pistikupesale kõige lähemat istekohta otsima. Vähem kaableid, rohkem vabadust!

Tahvelarvuti sobib kõigile

Kvaliteetne tahvelarvuti on terve pere lemmik. Sisseehitatud mobiilse interneti tugi, kaamera, kõlarid ja mikrofonid aitavad asendada mitme erineva seadme kasutamist.

Lapsed

Lapsed üle maailma naudivad seda mängude mängimisel ja filmide vaatamisel, aga huvituvad ka harivatest interaktiivsetest aplikatsioonidest, mis teevad õppimise kordi lõbusamaks.

Emad-isad

Emad-isad leiavad tahvelarvutitele kasutust lugematutel viisidel – läbi tahvelarvuti hommikukohvi kõrvale värskeid ajalehti lugedes ja e-mailidele pilk peale visates, köögis kokaraamatu asemel või reisidel asendamatu meelelahutuskeskusena.

Tudengid

Tudengitele on tahvelarvuti mugav ja mobiilne vahend, mida raske sülearvuti asemel kooli kaasa võtta.

Vanavanemad

Esimese seadmena neile, kes arvutitega ehk veel tutvust teinud ei olegi, on tahvelarvuti üllatavalt lihtne ja loogiline seade – kõik on vaid näpuliigutuse kaugusel, teksti suurendamiseks ei ole enam tarvis kolada keerulistes seadetes, vaid saad lihtsalt teksti suuremaks venitada.

Elisa veebist ostmine on lihtne, mugav ja turvaline!

  • Intressivaba järelmaks

    Elisast saad soetada tahvelarvuti ka osamaksetega tasudes. Seejuures ei lisandu seadme hinnale intresse! See eristab Elisat kõigist järelmaksuteenuse pakkujatest.

  • Garanteeritud kvaliteet

    Elisa valikus on alati garanteeritud kvaliteediga ja meie ekspertide poolt testitud tahvelarvutid, mis toetavad mobiilset internetti. Kõikidele seadmetele kehtib 2-aastane garantiiperiood.

Tutvu kõigi tahvelarvutitega!

KINGIGA KINK KAASA! Intress ja sissemakse 0 €.Vaata lähemalt

KINGIGA KINK KAASAVaata lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.