• Antud pakkumine on aegunud.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud)
Nutipakett alates 5 €
Kuutasu kokku 11 €
Osta

Sõbrahind 144 €Tavahind 192 €

Õhuke, kuid võimas. Vaid 8,6 millimeetri paksune telefon ühendab endas peene tunnetuse ja suure jõudluse. 5” qHD-ekraan hoolitseb selle eest, et kõik pildid ja videod jõuaksid sinuni parimas võimalikus kvaliteedis.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 12.45 €
Nutipakett alates 5 €
Kuutasu kokku 17.45 €
Osta

Sõbrahind 298.8 €Tavahind 387 €

Kütkestava metalli ja klaasi kooslusega võimekas 4G nutitelefon. 4,7-tolline Super AMOLED-ekraan lubab nautida filme parimal moel. F1.9 avaga kaamera tagab varasemast eredamad ja teravamad pildid ka hämaras.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 16.6 €
Nutipakett alates 10 €
Kuutasu kokku 26.6 €
Osta

Sõbrahind 398.4 €Tavahind 502 €

Metalli ja klaasi imeline kooslus uues 4G nutitelefonis. 5,2-tolline Super AMOLED-ekraan lubab nautida filme parimal moel. F1.9 avaga kaamera tagab varasemast eredamad ja teravamad pildid ka hämaras. Tänu kiirlaadimisele jääb telefoni võimaluste nautimiseks rohkem aega.

Sissemakse 0 €
Tahvelarvuti osamakse (36 kuud) 6.75 €
Nutipakett alates 4 €
Kuutasu kokku 10.75 €
Osta

Sõbrahind 243  €Tavahind 318 €

Suurepärane vaatamiskogemus. Paremad fotod automaatse fokusseerimisega. Tänu järjestikkaadri funktsioonile saad kaameranuppu all hoides teha järjestikuseid pilte.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 19.25 €
Nutipakett alates 10 €
Kuutasu kokku 29.25 €
Osta

Sõbrahind 462 €Tavahind 571 €

Nutitelefon paistab silma hämmastavalt kiire reageerimise poolest kõigile kasutaja toimingutele. Tootlik neljatuumaline 1,2 GHz protsessor ja 4G võrgutugi võimaldavad teil töötada kõigi rakendustega lihtsalt ja kiiresti.

Miks osta nutitelefon Elisast?

  • 0% intress
  • Parim internet äppide kasutamiseks
  • 0 € sissemakse
  • Parim 4G siselevi

Kallimale soodsalt telefon või tahvel?

Uus ja läikiv nutiseade tõstab igaühel suunurgad taeva poole. Seda enam, kui uue telefoni või tahvli saab lihtsalt kingituseks. Ja veel kalli inimese käest. Ja sõbrakuul!

Siinsest sõbrakuu kingivalikust leiad tegusad Samsungid, mis on kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest maailma absoluutses tipus. Hinnad seevastu tegime hästi sõbralikuks – võta seda kui Elisa sõbrakuu kinki sulle.

Anna telefonile elu 4G nutipaketiga!

4G telefon ja 4G nutipakett on parim võimalik kooslus. Vali oma uue telefoni juurde Sulle sobivate omadustega nutipakett, nii oled alati pere ja sõpradega kõikjal kättesaadav ning ka ise alati infovoos – loed veebist värskeid uudiseid ja e-posti ning täiendad oma kalendrit sõltumata asukohast.

Nutipakette on valikus kuus ja nende seast leiab sobiliku igaüks. Loe nutipakettide kohta lähemalt ja kasuta mugavalt slaidereid, et selgitada välja sulle kasulikem pakett.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.