Samsungi meistriklass – soodsalt kätte

Uus Samsung Galaxy S8 on kõiki seniseid piire ületanud. See on suurema, ilma servadeta kumera klaasiga ning igal moel ilusam, vägevam ja võimsam. Ja sina saad uue Samsung Galaxy S8 Elisast kohe kätte 0 euro eest. Osamakseid hakkad tasuma alles järgmisel kuul ja maksetele ei lisandu mingit intressi.

Samsung S8

Samsung Galaxy S8

Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Internetipaketi hind al. 10 €
Soodushind 768 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 32 €

Vaata lähemalt
Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8+

Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Internetipaketi hind al. 10 €
Soodushind 864 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 36 €

Vaata lähemalt
Samsung Galaxy S8+
Elisa Nutikindlustus

Elisa nutikindlustus

Nutikindlustus kaitseb sind kulude eest, mis tekivad tahvli või nutitelefoni kukkumise, põrumise või varguse korral, ükskõik kas Eestis või välismaal. Kukkumisel püüame taastada ka seadmes olnud andmeid. Uue Samsungiga saad praegu kindlustuse kolmeks kuuks tasuta, tavaolukorras sõltub kindlustuse hind seadme hinnast.

Lisaks on nutikindlustusega pooleks aastaks tasuta kaasa F-secure viirusetõrje. See kaitseb kuni kolme sinu telefoni või tahvlit pahavara eest. Salasõnad, panga ja krediitkaardi andmed ning isiklikud failid on kindla luku taga. See piirab ka laste ligipääsu sobimatutele lehtedele ning laseb varguse korral seadet lukustada või kogu sisu kustutada.


Vaata lähemalt
Elisa nutikindlustus
  • 0 € sissemakse
  • 0 intress
  • Tasuta transport
  • Kätte järgmiseks tööpäevaks

Tegemist on finantsteenusega. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS.Tutvu tingimustega siin ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Tutvu kampaaniatingimustega siin.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.