Intress 0
Sissemakse 0 €
Internetipaketi hind al. 10 €
Telefoni osamakse
(24 kuud)
26.21 €
Osta

Soodushind 629 €Tavahind 699 €

Kumerate klaasist servadega Samsungi disaini-ikoon ei jää ka sisult kuidagi vormile alla. Võimsam aku pikendab telefoni kasutusaega tööl või mängides ning suurema sensoriga kaamera lubab jäädvustada kordumatuid hetki ka kõige pimedamas öös.

Telefonid saad kätte 0 € sissemaksega ja osamaksete intress on jätkuvalt 0.

Intress 0
Sissemakse 0 €
Internetipaketi hind al. 5 €
Telefoni osamakse
(24 kuud)
11.58 €
Osta

Soodushind 278 €Tavahind 329 €

Mõnusalt väike, käe- ja taskupärane A3 on igati tegus: korralik jõudlus, oma klassi kohta väärt esi- ja tagakaamera, sõrmejäljelugeja ning kõige selle juures ka vee- ja tolmukindlus.

Telefonid saad kätte 0 € sissemaksega ja osamaksete intress on jätkuvalt 0.

Intress 0
Sissemakse 0 €
Internetipaketi hind al. 5 €
Telefoni osamakse
(24 kuud)
15.75 €
Osta

Soodushind 378 €Tavahind 429 €

Koguni 32 GB ruumi säravate piltide ja videote jaoks, mida saad teha võrdselt võimeka 16 MP esi- ja tagakaameraga ning nautida suurelt Super Amoled ekraanilt. Vee- ja tolmukindlus lubavad ka pikemaid avastusretki loodusesse!

Telefonid saad kätte 0 € sissemaksega ja osamaksete intress on jätkuvalt 0.

Samsungitega kindlustus tasuta kaasa

Uutel Samsungitel on praegu lausa kolm eelist – hea hind, 3 kuud tasuta nutikindlustust ja pool aastat tasuta F-secure viirustõrjet. Kui telefoniga juhtub õnnetus, kaitseb nutikindlustus sind ootamatute kulude eest!

Uuema telefoni hävimise või varguse korral anname sulle vastu uue telefoni. Kui telefon vajab parandust, saad selleks ajaks tasuta asenduse.

Elisa Nutikindlustus

Elisa nutikindlustus

Nutikindlustus kaitseb sind kulude eest, mis tekivad tahvli või nutitelefoni kukkumise, põrumise või varguse korral, ükskõik kas Eestis või välismaal. Kukkumisel püüame taastada ka seadmes olnud andmeid. Uue Samsungiga saad praegu kindlustuse kolmeks kuuks tasuta, tavaolukorras sõltub kindlustuse hind seadme hinnast.

Lisaks on nutikindlustusega pooleks aastaks tasuta kaasa F-secure viirusetõrje. See kaitseb kuni kolme sinu telefoni või tahvlit pahavara eest. Salasõnad, panga ja krediitkaardi andmed ning isiklikud failid on kindla luku taga. See piirab ka laste ligipääsu sobimatutele lehtedele ning laseb varguse korral seadet lukustada või kogu sisu kustutada.


Vaata lähemalt
  • Soodne hind
  • 0 € sissemakse
  • 0 intress
  • Tasuta transport
  • Kätte järgmiseks tööpäevaks

Tegemist on finantsteenusega. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS.Tutvu tingimustega siin ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Tutvu kampaaniatingimustega siin.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.