Põhisisu algus
Nüüd on õige aeg liituda meie Parajalt Ulmet nutipaketiga. Igale liitujale anname Huawei Watch GT4 nutikella ning valida saab meeste ja naiste mudeli vahel (tavahind: 249 €). Kampaania tingimused leiad siit (Seadme soodustuse saamiseks tuleb sõlmida 24-kuuline osamaksete vara müügileping).
Parajalt Ulmet nutipaketis sisaldub: 16 GB internetimahtu Eestis, sh 16 GB Euroopa liidus. Tasuta Mobiil-ID. Netivalvur ja STOPP Limiiditeenus. 4000 kõneminutit ja 4000 sõnumit kuus Eestis ja EL-i riikides. 200 kõneminutit ja 200 sõnumit kuus Eestist EL-i riikidesse.
Jäta meile oma andmed Võtame sinuga ühendust, et tellimus vormistada.
Mobiiltelefoninumber
Paistab, et sa juba kasutad Elisa kõneteenust. Aitäh, et oled meid usaldanud! Kui sul on praeguse paketi kohta küsimusi, helista 6 600 600

Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.

Huawei Watch GT4 Kuni 14 päeva kestev aku. Terav AMOLED ekraan. Roostevabast terasest korpus. Tehisintellekti abil une jälgimine. Aktiivsuse jälgimine. Professionaalne jooksu andmete edastus ja targad jooksuplaanid.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!