Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

“Klassikokkutulek 2: Pulmad ja Matused” on jultunud komöödia oma tuntud headuses, mida saab nüüd ekslusiivselt vaadata ainult Elisa Elamuse videolaenutuses. Film toob ekraanile tagasi kolm kooliaegset sõpra, kes on otsustanud korraldada ägeda poissmeesteõhtu, aga satuvad ootamatult hoopis matustele. Unustamatust klassikokkutulekust on omajagu aega möödas ning kolme lustliku sõbra elus puhuvad uued tuuled. Kuum rokkstaar Toomas (Genka) on lõpuks otsustanud naise võtta, Mardi (Mait Malmsten) abielus on suured jamad ning Andres (Ago Anderson) on naissoole sõja kuulutanud.

Elisa Elamuse videolaenutuses saab vaadata ka filmi esimest osa. Filmi vaatamiseks vajuta puldil VOD nuppu ja oledki videolaenutuses. Filmi saad laenutada videolaenutusest 48 tunniks vaid 4,99 € eest. Kui soovid veel kvaliteetsemat elamust, siis telli film Full HD-s 5,99 € eest.

Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused


Vaata treilerit

Tahad vaadata häid filme, aga sul pole veel Elisa Elamust?

Elisa Elamusega vaatad telekat siis, kui tahad ja seal, kus tahad. Ei pea kodus peale passima, et midagi maha ei magaks. Niisiis – palju avastamist väärt sisu, kõik ultramoodsad TV-lahendused ja kiirelt kihutav nett.

Telli teenus siin.