Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Helistada ja sõnumeid saata võid just neile, kellele soovid – olgu neil pealegi välismaine telefoninumber. Kogu maailm on suhtlemiseks valla!

Väliskõned on sul koheselt aktiveeritud ja ilma igasuguse kuumaksuta. Helistamine välismaale on maksustatud riigisiseste kõnede hinnakirjast erinevalt.

Kõned välismaale hinnakirja leiad siit.

SMSi maksumus

Sõnumi saatmine välismaisele numbrile maksab alati ühe ja sama hinna sõltumata sellest, millise riigi numbrile SMSi saadad või millist mobiilioperaatorit kasutab adressaat.

Üheks sõnumiks loetakse kuni 160 tähemärgi pikkune SMS – vähemlevinud sümbolite kasutamisel (näiteks “õ”, “å”, “~” jms) on ühe sõnumi maksimaalne pikkus 70 tähemärki ja sellest pikemad SMSid arvestatakse vastavalt nende pikkusele mitmeks erinevaks sõnumiks.

Kõnede hinnad

Kõned koduvõrgust välismaistele numbritele maksustatakse 1 sekundi täpsusega. Välismaale helistatud kõnede puhul on soovitatav kõne lõppedes alati ka ise „punast nuppu“ vajutada. Siis võid kindel olla, et kõne ei jää vastuvõtja võrgu kvaliteedist sõltuvalt „tiksuma“ ja arvele ei tule ebameeldivaid üllatusi.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.