Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa kõnekomplekt

Vali just sulle sobiva eripakkumisega kõnekomplekt!

Elisa kõnekomplektist saad alati lisaks telefonile ja Elisa kõnekaardile kaasa ka suurepärase eripakkumise:

MyPhone 3310 telefoniga kõnekomplektiga saad kingituseks 3 kuuks tasuta kõned kõigile Elisa mobiilidele. Selleks pole vaja sentigi laadida, tasuta saad helistada kohe, kui komplektis oleva kõnekaardi kasutusele võtad.

Kui aga valid MyPhone 3300 telefoniga komplekti ja laed selles olevale kõnekaardile 5 € kõneaega, saad nii Elisa võrku helistada kui ka sõnumeid saata ilma, et sellest laetud summast sentigi kuluks. Ja nii 30 päeva järjest. Järgmised 5 kuud täpselt sama lugu ehk kokku saad seda eripakkumist kasutada tervelt pool aastat. Laetud kõneaeg jääb sulle alles, seda saad kõigi teiste teenuste jaoks kasutada.

Vali, millist kõnekomplekti soovid!

MP3310DS

MyPhone 3310

kõnekomplekt

MP3300DS

MyPhone 3300

kõnekomplekt

  • väga soodne kõnekomplekt
  • Elisa kõnekaardi eripakkumine
  • 1000 müügikohta üle Eesti

Miks kõnekomplekt on suurepärane valik?

Elisa kõnekaardi väärt võimalused

Kõnekomplektis sisaldub Elisa kõnekaart, millega helistad soodsalt nii Elisas kui välismaale. Elisa kõnekaardiga suhtled Elisa kvaliteetses levialas.

Kõnekaardiga ei kaasne lepingut ega püsikohustusi. Kõneaega laed siis, kui ise soovid, ja just selles summas, nagu sulle sobib. Ja laadimiseks on palju erinevaid mugavaid võimalusi.

Hea lihtne telefon

Valikus on MyPhone 3310 ja MyPhone 3300 telefoniga kõnekomplektid. Kumma iganes neist valid, mõlemaga on sul soovi korral võimalik kasutada kahte SIM-kaarti. See on suurepärane võimalus, kui näiteks töötad välismaal, sest nii saad kasutada ühes telefonis nii Elisa kõnekaarti kui ka näiteks mõne välismaa operaatori SIM-kaarti. Mõlemad telefonid on vastupidavad ja lihtsad kasutada. Ja valida saad kas valge või musta telefoni.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.