Elisa kõnekomplekt

Väärt pakkumisega kõnekomplekt!

Elisa uue kõnekomplektiga saad kaasa suurepärase eripakkumise! Kui laed oma komplektist saadud kõnekaardile 5 € kõneaega, saad Elisa võrku helistada ja sõnumeid saata ilma, et sellest laetud summast sentigi kuluks. Ja nii 30 päeva järjest. Järgmised 5 kuud täpselt sama lugu ehk kokku saad seda eripakkumist kasutada tervelt pool aastat. Laetud kõneaeg jääb sulle alles, seda saad kõigi teiste teenuste jaoks kasutada. No ja muidugi saad lisaks sellele väärt pakkumisele ja Elisa kõnekaardile komplektist hea lihtsa telefoni. Loe kõigest lähemalt allpool!

Vali, millist kõnekomplekti soovid!

  • väga soodne kõnekomplekt
  • Elisa kõnekaardi eripakkumine
  • 1000 müügikohta üle Eesti

Miks kõnekomplekt on suurepärane valik?

Elisa kõnekaardi väärt võimalused

Kõnekomplektis sisaldub Elisa kõnekaart, millega helistad soodsalt nii Elisas kui välismaale. Elisa kõnekaardiga suhtled Elisa kvaliteetses levialas.

Kõnekaardiga ei kaasne lepingut ega püsikohustusi. Kõneaega laed siis, kui ise soovid, ja just selles summas, nagu sulle sobib. Ja laadimiseks on palju erinevaid mugavaid võimalusi.

Hea lihtne telefon

Valikus on Nokia 130 ja MyPhone 3300 telefoniga kõnekomplektid. Kumma iganes neist valid, mõlemaga on sul soovi korral võimalik kasutada kahte SIM-kaarti. See on suurepärane võimalus, kui näiteks töötad välismaal, sest nii saad kasutada ühes telefonis nii Elisa kõnekaarti kui ka näiteks mõne välismaa operaatori SIM-kaarti. Mõlemad telefonid on vastupidavad ja lihtsad kasutada. Ja valida saad kas valge või musta telefoni.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.