Võta Elisa kõnekaart ning naudi tõelist vabadust! Ei mingeid kohustusi, lepingut ega kuutasu. Lihtsalt piiramatu kiirusega nett ja igas suunas soodsad kõned.

Soodsad kõned ja piiramatu kiirusega nett!

Elisa kõnekaardiga helistad soodsalt igas suunas, nii Eestis kui välismaale. Lisaks saad kasutada piiramatu kiirusega internetti. Kui sul on 4G toega telefon, siis piiramatu kiirusega 4G netti, kui 3G telefon, siis 3G netti.

Pole lepingut ega ka kuutasu!

Elisa kõnekaardiga pole sul mingeid kohustusi – pole lepingut, kuutasu ega mingeid muid püsikohustusi. Suurepärane võimalus, kui lihtsalt eelistad helistada ja internetti kasutada lepinguvabalt.

Loe lähemalt

Kust sa leiad Elisa kõnekaardi?

Hea teada! Elisa kõnekaart maksab vaid 1 € ja sisaldab seejuures kohe kasutamiseks ka 1 € tasuta kõneaega. Nii et kõnekaart ise ei maksa tegelikult sentigi - kogu ostuhinna eest saad rääkida, sõnumeid saata ja netis surfata :)!

Elisa kõnekaart on müügil enam kui 1500 müügikohas üle Eesti - kioskites, bensiinijaamades, toidupoodide kassades või infolettides, postkontorites ja Elisa esindustes. Kui silm kõnekaarti ei märka, siis küsi kindlasti müüjalt, sest mõnel pool on parimad palad lihtsalt leti all :) .

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.