Võta puhkuseks Elisa kõnekaart!

Ehh, milline mõnu on puhata kui sul mingeid kohustusi pole!

Võta suveks Elisa kõnekaart ning naudi tõelist puhkust! Ei mingeid töökõnesid, lepingut ega kuutasu. Lihtsalt piiramatu kiirusega nett ja soodsad kõned.

Soodsad kõned ja piiramatu kiirusega nett!

Elisa kõnekaardiga räägid soodsalt igas suunas ja kui liidad kõnekaardi Elisa lepingulise paketiga, räägite perega omavahel päris tasuta. Lisaks saad kasutada piiramatu kiirusega internetti. Kui sul on 4G toega telefon, siis piiramatu kiirusega 4G netti, kui 3G telefon, siis 3G netti.

Loe lähemalt

Pole lepingut ega ka kuutasu!

Elisa kõnekaardiga pole sul mingeid kohustusi – pole lepingut, kuutasu ega mingeid muid püsikohustusi. Suurepärane võimalus, kui tahad näiteks puhkuse ajaks töömõtted ja töökõned unustada ning soovid võtta selleks teise mobiilinumbri. Või kui sa lihtsalt eelistad helistada ja internetti kasutada lepinguvabalt.

Kust sa leiad Elisa kõnekaardi?

Elisa kõnekaart on müügil enam kui 1500 müügikohas üle Eesti - kioskites, bensiinijaamades, toidupoodide kassades või infolettides, postkontorites ja Elisa esindustes. Kui silm kõnekaarti ei märka, siis küsi kindlasti müüjalt, sest mõnel pool on parimad palad lihtsalt leti all :) .

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.