• Antud pakkumine on aegunud.

Tasuta rääkida tahad? Nüüd saad! Enam kui poole miljoni Elisa kliendiga! Osta lihtsalt enne jaanuari lõppu Elisa kõnekaart ja kingime Sulle Elisa kõnekaardi uue mugava Basic paketi, millega helistad terve kuu piiramatult kõigile Elisa klientidele ja lisaks 3 tundi Telia ja Tele2 mobiilidele! Head suhtlemist!

Kasuta ka edaspidi uusi soodsaid pakette!

Elisa kõnekaardiga saad nüüd kasutada endale vajalikke teenuseid paketina. Kõigi pakettidega saad helistada Elisa võrgus piiramatult, nii et suhtle mõnuga kasvõi ööpäev läbi oma pere, sõpradega ja kõigi teiste Elisa klientidega... kokku umbes kolmandikuga Eesti rahvast! Lisaks sisaldub pakettides teisigi sulle vajalikke teenuseid.

Vali lihtsalt juuresolevast tabelist endale sobiv pakett välja ja telli see helistades paketi juures märgitud tasuta lühinumbrile. Paketid kehtivad 30 päeva ja ei mingit lepingut.

Kust sa leiad Elisa kõnekaardi?

Hea teada! Elisa kõnekaart maksab vaid 1 € ja sisaldab seejuures kohe kasutamiseks ka 1 € tasuta kõneaega. Nii et kõnekaart ise ei maksa tegelikult sentigi - kogu ostuhinna eest saad rääkida, sõnumeid saata ja netis surfata! :)

Elisa kõnekaart on müügil enam kui 1500 müügikohas üle Eesti - kioskites, bensiinijaamades, toidupoodide kassades või infolettides, postkontorites ja Elisa esindustes. Kui silm kõnekaarti ei märka, siis küsi kindlasti müüjalt, sest mõnel pool on parimad palad lihtsalt leti all. :)

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.