Interneti lisateenus

 • MiNT mobiilis on interneti lisateenus, mille saad oma olemasolevale kõnepaketile kergesti juurde liita.
 • Elisa 4G mobiilne internet ulatub kõikjale, kus leidub mobiililevi.
 • Sobivat MiNT mobiili paketti valides mõtle läbi, kui sageli ja millisteks tegevusteks soovid mobiilset internetti kasutada.

Elisa soovitab

Filmisõbrale

MiNT Intense

22 € kuus

Filmisõbrale

MiNT Intense

Vaata otsepildis telesaateid, jaga faile ja videoklippe.

Paketi üldinfoPeida

 • Kuni 50 Mbit/s

 • Kuni 20 Mbit/s

 • Maht 30 GB

 • Andmeside 4G

MiNT Intense

MiNT Intense sobib Sulle ideaalselt, kui vaatad nutitelefonist otsepildis filme ja telesaateid. Näiteks oled liikvel ja aja parajaks tegemisel lahutad meelt uudistesaate või spordiülekande vaatamisega. Lisaks on MiNT Intense suurepärane internetiteenus failide jagamiseks – teenuses on piisavalt internetti juhuks, kui soovid saata tuttavatele ja sõpradele pilte, videoid või muid faile.

Elisa soovitab

Aktiivsele internetikasutajale

MiNT Heavy

16 € kuus

Aktiivsele internetikasutajale

MiNT Heavy

Vaata videoid, sirvi ja lae sotsiaalvõrgustikke pilte, suhtle video vahendusel.

Paketi üldinfoPeida

 • Kuni 15 Mbit/s

 • Kuni 5 Mbit/s

 • Maht 18 GB

 • Andmeside 4G

MiNT Heavy

MiNT Heavy mobiilse interneti lisateenus sobib Sulle suurepäraselt, kui soovid meelt lahutada nutitelefonis videote vaatamisega. Lisaks sobib pakett sulle siis, kui teed aktiivselt nutitelefoniga pilte ning jagad neid sõpradega sotsiaalvõrgustike vahendusel või säilitad neid pilveteenustes. MiNT Heavy teenuses on ka piisavalt internetti, et toimetada igapäevaselt erinevate rakendustega ning suhelda läbi video sõprade ja tuttavatega.

Elisa soovitab

Internetisõbrale

MiNT Moderate

12 € kuus

Internetisõbrale

MiNT Moderate

Kasuta sotsiaalvõrgustikke, suhtle sõpradega ja kuula muusikat.

Paketi üldinfoPeida

 • Kuni 5 Mbit/s

 • Kuni 2 Mbit/s

 • Maht 8 GB

 • Andmeside 4G

MiNT Moderate

See mobiilse interneti lisateenus sobib Sulle siis, kui soovid suhelda sotsiaalvõrgustikes sõprade ja tuttavatega. Lisaks sobib MiNT Moderate suurepäraselt nutitelefonist muusika ja podcastite kuulamiseks. Samuti on paketis piisavalt mobiilset internetti, et saaksid kasutada lihtsamaid rakendusi.

Elisa soovitab

Internetiga tutvujale

MiNT Lite

7 € kuus

Internetiga tutvujale

MiNT Lite

Surfa netis, loe e-kirju ja toimeta netipangas.

Paketi üldinfoPeida

 • Kuni 2 Mbit/s

 • Kuni 1 Mbit/s

 • Maht 3 GB

 • Andmeside 4G

MiNT Lite

MiNT Lite mobiilse interneti lisateenus sobib Sulle siis, kui soovid nutitelefonist aktiivselt lugeda uudiseid, e-kirju ning surfata veebilehtedel. Lisaks sobib see internetiteenus suurepäraselt ka igapäevatoimetusteks: tee pangaülekandeid internetipangas, vaata bussiaegu, uuri ilmateadet ning kasuta otsingumootoreid.

Loe detailseid teenuspakettide tingimusiMobiilne internet annab vabaduse!

Mobiilne internet annab sulle vabaduse teha nutitelefonis kõike seda, mida seni oma kodu- või tööarvutis tegema oled harjunud. Loe e-kirju, vaata bussiaegasid ja ilmateateid, suhtle sõpradega või kuula muusikat: kõik need võimalused on MiNT mobiiliga sinu nutitelefonis olemas. Kuna mobiilne internet levib üle õhu ega eelda juhtmeid ja kaableid, saad internetti kasutada asukohast sõltumata ja kasvõi bussis sõites. MiNT mobiilis pakettide eeliseks on soodne hind ja lisaks on sinu käsutuses ülihea Elisa levi.

Kuidas MiNT mobiili lisateenusega liituda?

MiNT mobiilis mobiilse interneti lisateenuse kasutamiseks astu läbi Elisa esindusest, helista kõnekeskuse numbril 6 600 600 või liitu teenusega Elisa e-esinduses vajutades „Telli“.

MiNT Mobiilis lisateenusega liitumine on väga lihtne ja soodne:

 • MiNT Mobiilis lisateenuse aktiveerimine on tasuta.
 • Mobiilset internetti saad hakata kasutama kohe.
 • Aktiveerimiskuul tasud MiNT Mobiilis lisateenuse eest proportsionaalselt – maksad vaid reaalselt nende päevade eest, mil teenust kasutasid.
 • Sinu olemasolev kõnepakett jääb muutumatuks!

Mis on 4G?

Kõik MiNT Mobiilis lisateenused võimaldavad kasutada mobiilset internetti Elisa kvaliteetses 4G võrgus.

4G ehk neljas interneti generatsioon on järg kolmanda põlvkonna ehk 3G internetile. Võrreldes eelmiste generatsioonidega iseloomustavad 4G tehnoloogial põhinevat internetti oluliselt paremad mobiilse interneti üles- ja allalaadimise kiirused. See tähendab, et saad vajalikud failid alla laadida või sind huvitavad veebilehed avada senisest palju kiiremini, ja ka fotode või videoklippide jagamine on 4G ühendusega mugav ja mõnus. 4G mobiilse interneti kasutamiseks vajad 4G toega nutitelefoni.

Kui tunned, et sinu nutitelefon vajaks uuendamist või sinu olemasolev telefon ei toeta 4G mobiilse interneti lisateenust, leiad kindlasti endale uue ja parima hinnaga telefonimudeli „Elisa soovitab“ nutitelefonide hulgast.

Mis juhtub MiNT Mobiilis lisateenuse andmemahu täitumisel?

Kui juhtub, et sinu lisateenuse kalendrikuu mobiilse interneti andmemaht on ära kasutatud enne kuu lõppu, oled tõenäoliselt valinud paketi, mis on väiksemate võimalustega, kui sinu harjumused ja tegevused internetis tegelikult vajaksid.

Et saaksid kasutada mobiilset internetti mugavalt edasi, vali endale suurema andmemahuga lisateenus. Lisateenust saad mugavalt vahetada Elisa iseteeninduses, kõnekeskuse numbril 6 600 600 või Elisa esindustes.

Kui tavaliselt saad oma paketis sisalduva andmemahuga suurepäraselt hakkama, kuid suurema kasutuse tõttu on see jooksval kalendrikuul enne kuu lõppu ära kasutatud, saad internetis surfamist jätkata ning tellida juurde interneti lisamahtu.

Tasuta kaasa Eesti Päevalehe digiversioon

Kõik, kes kasutavad Elisa mobiilset internetti telefonis, tahvlis või arvutis, saavad püsivalt tasuta lugeda ka sisukat Eesti Päevalehe digiversiooni.

Spetsiaalselt nutiseadmete jaoks kujundatud kvaliteetne digileht toob kiiresti sinuni uudised ja uurimuslood, mis on teistele lugejatele tasulised.

Loe edasi!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.