Ostes revolutsioonilise tahvelarvuti Sony Xperia Z2 koos MiNTi teenusega Elisa veebist osamaksetega, maksad kuus kokku kõigest 17.86 eurot.

Sony Xperia Tablet Z2

Elisa mobiilne internet MiNT

MiNTiga on su tahvelarvuti alati internetis – suhtle, loe uudiseid, vaata filme, surfa sotsiaalmeedias või tee tööd just seal, kus sulle sobib. Eesti kõige soodsam mobiilne internet levib ühtviisi hästi nii suvilas kui ka sõitvas bussis.

Tahvelarvuti Sony Xperia Z2

Sony Xperia Z2 niiskus- ja tolmukindlus tagab selle, et saad seadet kasutada kõikjal, näiteks õues piknikku pidades või vannis. Tagumise kaamera 8-kordse digisuumi abil teed kvaliteetseid pilte ja suurel ekraanil on neid imelihtne töödelda. Lisaks erakordsetele tehnilistele omadustele on see tahvelarvuti ka pilkupüüdva disainiga: õhuke, kerge ja elegantne.

Kuidas osta?

Tahvelarvuti saad soodsalt osta osamaksetega, ajatades tasumise pikema aja peale. Osamaksete eelis järelmaksu ees on see, et sa ei maksa intressitasu. Kas teadsid, et Elisa on ainuke mobiilioperaator, kes pakub klientidele osamaksetega tasumise võimalust?

Kuna tahvelarvuti on täisväärtuslik ainult koos mobiilse internetiga, siis saad Elisast valida just enda veebitegevustega sobiva internetipaketi, mida kasutad asukohast sõltumatult. Milline mobiilse interneti pakett sobib sulle kõige paremini?

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.