Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Enneta ohtlikke petukirju ja kaitse internetis surfates oma tundlikke andmeid. Netivalvur Kodu hoiab kurikaelad eemal nii sinust kui ka tervest sinu perest.
Liitu
Töötab sinu koduwifi võrgus 24/7. Sa ei pea ise midagi tegema.
Kaitse tuvastatud andmepüügi, ohtlike saitide ja viiruste eest.
Uueneb iga päev, püsides pahavaradest sammukese ees.
Vahet pole, mis seadet/brauserit kasutad. Toimib kõigiga.
Ei vähenda seadme ega internetiühenduse kiirust.
MIKS SU KODUWIFI VÕRK KAITSET VAJAB?
Internetipettused pole midagi uut. Aga viisid, kuidas kurikaelad ohvrile lähenevad, uuenevad kogu aeg. Kui kodust internetivõrku kasutavad ka lapsed, on kaitse viiruste ja kelmuste eest hädavajalik, sest ohtu ei pruugi ära tunda isegi teadlik arvutikasutaja. Iga 13. veebileht maailmas viib pahavarani, nakatades päevas üle 1 miljoni arvuti.Iga päev saadetaks väljas 6 miljardit phishing ehk õngitsuskirja.Üha rohkem pahavaralisi linke on on reklaambännerite taga.
Netivalvur Kodu
Koduse WiFi võrgu jaoks mõeldud Netivalvuri teenus. Toimib kõigis seadmetes, mis WiFi võrku kasutavad. Teenuse kasutamise eelduseks on see, et WiFi on loodud Elisa üle õhu koduinternetiga.
2,99 € kuus
Vali
Loe detailseid teenuse tingimusi.
Kuidas Netivalvur Kodu töötab?Netivalvur töötab sinu WiFi võrgus kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Kahtluse korral saab seadme kasutaja kohe hoiatuse. Tuvastab pahavaraga nakatumise ohu. Kaitseb õngitsus- ehk phishing e-kirjade eest. Juhib tähelepanu kahtlastele linkidele. Blokeerib ohtliku lingi avanemise. Kellele Netivalvur Kodu mõeldud on? Kaitse rakendub kõikidele seadmetele, mis on parajasti koduses wifi võrgus. Vahet pole, kas oled telefoni, arvuti või nutika TV-ga internetiavarustes surfamas. Algaja või osav interneti kasutaja – Netivalvur aitab kõiki pereliikmeid. Teenuse saad tellida üksnes juhul, kui sul on Elisa üle õhu koduinternet.
Korduma kippuvad küsimused Pahatahtlikud interneti kelmid muutuvad üha nutikamaks ja mõtlevad välja uusi skeeme, ei suuda pahaaimamatu internetikasutaja neid ise tuvastada ning võib väga lihtsasti ohvriks langeda. Eriti suures ohus on lapsed, kes ei suuda ise hinnata, millistele linkidele võib klikkida ja mida peaks igal juhul vältima. Netivalvur Kodu aitab turvaliselt surfata tervel perel. Teenus muudab veebilehtedel surfamise ohutumaks ning annab Teile teada, kui tegemist on kahtlase leheküljega. Tänu sellele väheneb oht sattuda pahatahtlikele veebilehtedele ning viiruse, pahavara või andmepüügi ohvriks. Teenusega saab liituda Elisa iseteeninduses. Teenus töötab kõikide seadmete ja operatsioonisüsteemidega, mis on teenusega seotud koduwifi võrgus. Teenus läheb aktiivseks koheselt peale teenusega liitumist. Teenuse sulgemine on väga lihtne ja saad seda teha igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas alajaotusest „Teenused ja seadmed“ - "Elisa Netivalvur Kodu“ – „Sulge teenus“. Jah, kuna teenus on seotud konkreetse üle õhu koduinterneti paketiga. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei. Te peate ainult iseteeninduses Netivalvuriga liituma ning teenus töötab iseseisvalt. Ei. Teenust saavad kasutada kõik, kelle seadmed on ühendatud koduwifi võrku, mis on loodud *Elisa õle õhu internetiga. Teenus toimib kõikide veebilehitsejatega. Ei. Teenus töötab taustal ning uuendab ennast pidevalt automaatselt.