Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Millised raamatud on Elisa Raamatu valikus?

Tänaseks jõuab Elisa Raamatu kaudu sinuni juba pea 2500 erinevat eestikeelset e-raamatut – vanadele lemmikutele lisaks leiad äpist hulganisti uut ja avastamisväärset. Uusi Eesti raamatuid lisandub kogusse päevast päeva! Nii võid olla kindel, et lugemisrõõm ei saa kunagi otsa.

Alusta tellimist!

Kui palju Elisa Raamatu teenuse kasutamine maksab?

Elisa Raamatu kuutasu on vaid 8,99 € – nii on raamatute lugemine kordades soodsam kui raamatuid eraldi ostes! Telli teenus ja saad pea 2500 raamatut ja valiku populaarseid ajakirju oma kasutusse esimeseks 14 päevaks suisa tasuta. Pärast prooviaega saad neid kõiki piiramatult lugeda ühe kuutasu eest. Teenuse kasutamise saad igal ajal ka ära lõpetada, andes oma soovist teada tagasiside.raamat@elisa.ee.

Kes saavad Elisa Raamatu äppi kasutada?

Elisa Raamatu äpi saavad sobivasse seadmesse alla laadida kõik ning see on alati tasuta. Samuti on kõigil võimalus äpi kasutamist tasuta proovida.

Piiramatu lugemisõigusega raamatuvalik avaneb sulle pärast Elisa Raamatu teenusega liitumist.

NB! Elisa Raamatuga liitumine ei tähenda, et peaksid ilmtingimata oma mobiilifirmat vahetama: piisab ka, kui liitud vaid selle ühe ehk Elisa Raamatu teenusega.

Teenuse tellimiseks võib sinu elukohamaaks olla ka mõni teine riik kui Eesti – telli teenus siin veebilehel ja nii pole liitumiseks vajalik ka Eesti ID-kaardi, telefoninumbri või pangaparoolide olemasolu.

Millistesse seadmetesse Elisa Raamatu äpp sobib?

Elisa Raamatut saad kasutada kõigis Androidi tahvelarvutites ja nutitelefonides (alates Android 4.0 versioonist) ning iPhone’ides ja iPad’ides (alates iOS 7.0 versioonist).

Teada tasub ka, et Elisa Raamatut saad kasutada korraga kuni kahes seadmes, näiteks oma nutitelefonis ja tahvelarvutis!

Kuidas Elisa Raamatu teenuse eest tasuda?

Arve saadame korra kuus Elisa Raamatu teenuse kasutamisele järgneva kuu 5. kuupäevaks sinu e-posti aadressile ja see tuleb tasuda maksetähtajaks 14 päeva jooksul.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.