Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Raamat

Kui oled äpi alla laadinud, telli teenus iseteeninduses: esimesed 14 päeva on TASUTA, pärast seda 8,99 € kuus.

Elisa Raamat

Pea 2500 eestikeelset teost ja valik ajakirju, mida saad ühe ja sama kuutasu eest lugeda nii palju kui jaksad, just siis, kui ise soovid. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele!

Loe detailseid teenuse tingimusi

Kui palju raamatuid Elisa Raamatu äpis on?

Tänaseks jõuab Elisa Raamatu kaudu sinuni pea 2500 erinevat raamatut ja valik ajakirju – vanadele lemmikutele lisaks leiad siit hulganisti uut ja avastamisväärset. Uusi raamatuid lisame oma kogusse pidevalt, igal kuul vähemasti mitukümmend! Nii võid olla kindel, et lugemisrõõm ei saa kunagi otsa.

Kes saavad Elisa Raamatu äppi kasutada?

E-raamatute äppi saavad alla laadida kõik, samuti on kõigil võimalus äpi kasutamist tasuta proovida.

Piiramatu lugemisõigusega raamatukogu avaneb sulle pärast Elisa Raamatu teenusega liitumist. NB! Elisa Raamatu kasutajaks olemine ei tähenda, et peaksid oma mobiilifirmat vahetama: piisab, kui liitud vaid selle ühe ehk Elisa Raamatu teenusega.

Äpi kasutamiseks peab sul olemas olema Eesti isikukood. Alla 18-aastaste lugejate puhul on oluline, et äpiga liituks ema või isa: seda, kellele jääb peres lugemisrõõm, otsustate aga ise!

Millistesse seadmetesse see äpp sobib?

Elisa Raamatut saad kasutada kõigis Androidi tahvelarvutites ja nutitelefonides (alates Android 4.0 versioonist) ning iPhone’ides ja iPad’ides (alates iOS 7.0 versioonist).

Teada tasub, et Elisa Raamatut saad kasutada korraga kuni kahes seadmes, näiteks oma nutitelefonis ja tahvelarvutis. Ühes kalendrikuus saad seadmeid vahetada kuni neli korda: nii võid oma personaalse raamatukogu puhkusele kaasa võtta just selles seadmes, mis sulle hetkel kõige mugavam tundub. Näiteks alustad lugemist tahvelarvutis ja jätkad hiljem nutitelefonis – virtuaalne järjehoidja aitab õige koha lihtsalt üles leida!

Kuidas Elisa Raamatu eest tasuda?

Elisa klientidel kajastub Elisa Raamatu kuutasu mugavalt igakuisel mobiiliarvel. Teiste mobiilioperaatorite klientidel laekub arve Elisa Raamatu kasutamise eest Elisa iseteenindusse, kus soovi korral saad tellida arve saatmise ka e-posti aadressile. Arve laekub Elisa Raamatu kasutamisele järgneva kuu 5. kuupäevaks Elisa iseteenindusse ja see tuleb tasuda 14 päeva jooksul.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.